Ett par örhängen Ø 5,4mm, med åttkantslipade diamanter 14x ca 0,005ct, vitguld, 9K Vikt: 0,7 g
Utropspris: 450 kr
Skanstull
Kedja Pansar 51cm, bredd 1mm, Balestra, 18K Vikt: 3,9 g
Utropspris: 3 600 kr
Skanstull
Kedja med små stenar, ett par örhängen, stopp saknas, skadat, 18K Vikt: 3,3 g
Utropspris: 2 800 kr
Skanstull
Brosch/ hänge med camé, 40X25mm, nålen krokig, 18K. Bruttovikt: 7,5g Vikt: 0 g
Utropspris: 2 600 kr
Skanstull
Hänge Camé, 35x25mm, Stockholm år 1948, silver. Bruttovikt: 6,3g Vikt: 0 g
Bud: 125 kr (1)
Budledare: mase01
Skanstull
Armband ca 18cm, bredd 10mm, ej öppningsbart, ostämplat silver Vikt: 27,6 g
Bud: 350 kr (1)
Budledare: s1221s
Skanstull
Tre släta ringar, graverade, 20K Vikt: 10,7 g
Utropspris: 11 000 kr
Skanstull
Bud: 150 kr (1)
Budledare: elisa_beth_
Skanstull
Bud: 1 800 kr (1)
Budledare: ramos123
Skanstull
Bud: 450 kr (13)
Budledare: zhao_jeanne
Skanstull
Två kedjor, ett hänge, defekt, silver Vikt: 29,5 g
Bud: 400 kr (1)
Budledare: s1221s
Skanstull
Utropspris: 4 400 kr
Skanstull
Pärlcollier Ø ca 7,5mm, längd 38cm, lås vitguld 18K. Bruttovikt: 29,4g Vikt: 0 g
Utropspris: 700 kr
Skanstull
Bud: 1 200 kr (1)
Budledare: zouzou
Skanstull
Armband doserat med pärlor Ø ca 8,4-9,2mm, längd 18cm, lås 14K. Bruttovikt: 18,3g Vikt: 0 g
Bud: 600 kr (1)
Budledare: zouzou
Skanstull
Bud: 600 kr (1)
Budledare: promis
Skanstull
Ett par manschettknappar 14x20mm, gravyr, repor, 925/1000 silver Vikt: 7,3 g
Bud: 100 kr (1)
Budledare: s1221s
Skanstull
Bud: 700 kr (1)
Budledare: bachir
Skanstull
Bud: 250 kr (1)
Budledare: jumer5812
Skanstull
Bud: 200 kr (1)
Budledare: jumer5812
Skanstull