Pandora örhängen med gulddetalj hjärtan 14K, brun och gul sten, 4,5cm, 925/1000 silver Vikt: 4,3 g
Bud: 325 kr (1)
Budledare: rby098
Luleå
Bud: 375 kr (1)
Budledare: rby098
Luleå
Utropspris: 600 kr
Luleå
Pandora hänge diamanter 4x0,01ct infattning i 14K, 8,9mm, original ask, 925/1000 silver Vikt: 3,2 g
Utropspris: 600 kr
Luleå
Efva Attling collier "Dots" 70,5cm, 10,9mm, 3mm, original ask, 925/1000 silver Vikt: 24,8 g
Utropspris: 750 kr
Luleå
Utropspris: 300 kr
Luleå
Efva Attling örhängen "Little Thin Ear" 12,3mm, 2,5mm, original ask, 925/1000 silver Vikt: 1,9 g
Bud: 300 kr (4)
Budledare: eslgr
Luleå
Efva Attling örhängen "The Ring Earrings" 11,5mm, Ø9,6mm, 925/1000 silver Vikt: 2,6 g
Bud: 300 kr (2)
Budledare: sahindal
Luleå
Bud: 475 kr (1)
Budledare: nillatrilla
Luleå
Ring stl 16¾, gravyr, 23K Vikt: 4,6 g
Utropspris: 5 600 kr
Luleå
Utropspris: 2 000 kr
Luleå
Collier Bismarck doserat 47cm, 5,5mm, 2,9mm, kattfot 18K Vikt: 10,6 g
Utropspris: 10 000 kr
Luleå
Ring diamanter 3x0,03ct och gröna stenar stl 16¼ justerbar, kattfot 18K Vikt: 2,3 g
Utropspris: 2 200 kr
Luleå
Hänge hjärta diamant 0,02ct 19mm, 12mm, kattfot 18K Vikt: 0,6 g
Utropspris: 600 kr
Luleå
Ring med blå sten stl 18¾, otydliga stämplar, 18K Vikt: 5,4 g
Utropspris: 5 000 kr
Luleå
Kaffesked, gravyr, kattfot 830/1000 silver Vikt: 9,6 g
Utropspris: 125 kr
Luleå
Kaffesked, gravyr, kattfot 830/1000 silver Vikt: 11,7 g
Utropspris: 175 kr
Luleå
Sked, gravyr, kattfot 830/1000 silver Vikt: 34,2 g
Utropspris: 450 kr
Luleå
Hänge bergkristall 42mm, 23mm, 835/1000 silver Vikt: 3,3 g
Bud: 75 kr (1)
Budledare: femme
Luleå
Guldbit 16mm, 6,3mm, 14K Vikt: 0,5 g
Utropspris: 375 kr
Luleå