Kedja Pansar, defekt, 14K Vikt: 1,5 g
Utropspris: 1 100 kr
Solna
Armband Bismarck med tre berlocker, längd 18,5cm, bredd 6,3mm, 18K Vikt: 17,9 g
Utropspris: 16 000 kr
Solna
Ett par örhängen med rosa och vita stenar, Ø 11mm, 14K Vikt: 1,3 g
Utropspris: 1 000 kr
Solna
Kedja Pansar, längd: 57cm, bredd: 5,2mm, 18K Vikt: 16,1 g
Utropspris: 15 000 kr
Solna
Armband Pansar, längd: 23cm, bredd: 5,2mm, något slappt lås, felstämplad, 14K Vikt: 14,7 g
Utropspris: 11 000 kr
Solna
Armband med vita stenar, längd: 17,5cm, bredd: 4,7-8,2mm, delvis vitguld, 18K Vikt: 9,8 g
Utropspris: 9 200 kr
Solna
Ring med diamanter 3x ca 0,16ct, stl: 18, bredd: 1,8mm, vitguld, 18K Vikt: 3 g
Bud: 3 200 kr (1)
Budledare: jasminguld
Solna
Bud: 10 000 kr (2)
Budledare: amalia
Solna
Ring, stl 18, bredd: 1,4mm, skev skena, OBS! Ej märkesdesign!, 21K Vikt: 2,6 g
Bud: 3 000 kr (2)
Budledare: mzaggi
Solna
Guldtacka/hänge, Fine gold, Emirates Ego Gold, 999,9, 24K Vikt: 20 g
Bud: 26 000 kr (1)
Budledare: roni0117
Solna
Kedja Franco, längd: 45,5cm, bredd: 2mm, tvåfärgad, smärre bucklor, 18K Vikt: 3,9 g
Utropspris: 3 700 kr
Solna
Armring med säkerhetskedja i 18K, Ø 56mm, gravyr, repig, 14K Vikt: 16,8 g
Utropspris: 12 500 kr
Solna
Hänge, fotboll, Ø 9mm, 14K Vikt: 0,9 g
Bud: 700 kr (1)
Budledare: ksk72_
Solna
Armband Franco, längd: 18cm, bredd: 2,2mm, ojämn/bucklig, 18K Vikt: 6,2 g
Utropspris: 5 800 kr
Solna
Ring, ojämn, repig, defekt, 18K Vikt: 1,7 g
Utropspris: 1 600 kr
Solna
Diverse guldsmycken, skeva, repiga, defekta, 14K Vikt: 4,9 g
Utropspris: 3 500 kr
Solna
Collier med integrerat berlocker, längd: 42cm, bredd: 0,7-6mm, 14K Vikt: 2,9 g
Utropspris: 2 200 kr
Solna
Utropspris: 1 600 kr
Solna
Utropspris: 800 kr
Solna
Ring med blå sten, stl 20, bredd 2-15mm, nagg på sten, 9K Vikt: 5 g
Utropspris: 1 900 kr
Solna