Bud: 500 kr (1)
Budledare: hadamada_01
Skanstull
Collier, längd 63cm, Mira Erkens Lindroth, Stockholm, år 2016, 925/1000 silver Vikt: 12,8 g
Utropspris: 450 kr
Skanstull
Bud: 500 kr (3)
Budledare: bachir
Skanstull
Fickur, defekt, innerboett i metall, 800/1000 silver
Utropspris: 400 kr
Skanstull
Utropspris: 3 200 kr
Skanstull
Bud: 200 kr (1)
Budledare: delsh09
Skanstull
Utropspris: 1 000 kr
Skanstull
Utropspris: 10 000 kr
Skanstull
Hänge, längd 37mm, Länna, Sporrong år 1984, 925/1000 silver Vikt: 7,4 g
Utropspris: 125 kr
Skanstull
Armband, ledat, längd 17,5cm, bredd 42mm, 900/1000 silver Vikt: 99,6 g
Utropspris: 2 000 kr
Skanstull
Armband, ledat, längd 19,5cm, bredd 21mm, imporstämplat 830/1000 silver Vikt: 22,4 g
Utropspris: 450 kr
Skanstull
Hänge, defekt ögla, 9K Vikt: 0,5 g
Utropspris: 250 kr
Skanstull
Herrur, Certina, Ø33,6mm, år 1973, manuell, gravyr, 18K med läderband, slitage
Utropspris: 8 800 kr
Skanstull