Auktion pågår nu, 66 st utrop

Träffar: 3947   « Föregående 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 198 Nästa »

Ring med diamant 1x0,13ct stl 17, bredd 1,9-3,9mm, 18K,  Vikt: 2,4 g

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48341

2 400 kr

Guld / Ringar Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:30:30

Ett par örhängen Kalevala Koru Finland, Kareliska flätade bronsörhängen, ca 24x42mm, troligen 1970tal

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48342

125 kr

Budledare: rabarber Antal bud: 1

Fashion / Övrigt Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:31:00

Halsband Tiuku Kalevala Koru Finland, design Germund Paaer, hängen ca 60 x 98mm, kedjan ca 68cm bredd ca 3,8mm, brons, troligen 1970tal

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48343

Fashion / Övrigt Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:31:30

Ett par örhängen, Ø ca 21mm, mönsterdekor, 9K  Vikt: 1,7 g

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48344

800 kr

Guld / Örhängen Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:32:00

Kulspetspenna Parker made in England, bruksslitage, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48345

100 kr

Budledare: ro1he2 Antal bud: 4

Övrigt Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:32:30

Reservoarpenna Sheaffer made in USA, guldpläterad,  bruksslitage, original ask

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48346

100 kr

Övrigt Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:33:00

Elgitarr, Hellstone, vitlackerad, repor samt stötskador, blå fläckar, saknar baklucka, gitarr strängad i omvänd ordning, mjukt fodral,  Skickas med Bussgods eller PostNord

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48347

Musikinstrument / Stränginstrument Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:33:30

Akustisk gitarr, Levin L40 Satin, serienr:7073918577, nylonsträngad, repor, stötmärken, mjukt fodral,  Skickas med Bussgods eller PostNord

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48348

Stänger: 2026-01-15 11:34:00

Reservoarpenna 14K Sheaffer Life Time, made in USA, slitage, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48349

600 kr

Budledare: tant_gredelin Antal bud: 1

Övrigt Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:34:30

Elgitarr, Squier Telecaster Standard by Fender, Indonesien, SN: IC 00026281, plasthatt till switch saknas, repor, stötskador, hardcase passar ej gitarren,  Skickas med Bussgods eller PostNord

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48350

Stänger: 2026-01-15 11:35:00

Herrur, Omega Seamaster, Ø34,5mm, 14K, kvarts, boettnr: 1181, 1964010, cal. 1342, datum, repigt plexiglas, gravyr, batteri krävs, batterifäste saknas, defekt urverk, utan band, inga tillbehör, Bruttovikt: 32,4g.

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48351

Klockor / Herrur Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:35:30

Herrur Oris Classic Date, Ø42mm, automat, stål, ref:7594, SN: 27-50374, datum, läderband ej original, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48352

Klockor / Herrur Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:36:00

Armbandsur Omega X Swatch Mission to Saturn, bioceramic, Ø40mm, quartz, kronograf, velcro-band, extra gummiband, repigt glas, batteribyte krävs, manual, certifikat Augusti -22, originalbox

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48353

Klockor / Herrur Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:36:30

Armbandsur G-shock, Ø40mm, ref GMA-P2100, kvarts, turkos, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48354

225 kr

Budledare: james007 Antal bud: 2

Klockor / Övrigt Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:37:00

Kedja Pansar 71,5cm, bredd 1,7mm, defekt, kedja av, 925/1000 silver,  Vikt: 6,2 g

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48355

100 kr

Silver / Kedjor & collier Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:37:30

Litografi Göran Hahne, Statdsmotiv, signerad, numrerad 205/360, motivets mått36x27cm, rammått 48x41cm, stötmäken, smuts,  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48356

Konst & antikviteter / Grafik Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:38:00

Ljuslykta Kivi, design Heikki Orvola, Iittala/Marimekko, etikettmärkt och märkt marimekko, höjd ca 6cm, Ø6,5cm,  Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48357

Keramik, porslin & glas / Övrigt Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:38:30

Coaster / Glasunderlägg Kastehelmi, IIttala, Oiva Toikka, Ø8,5cm, klarglas,

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48358

25 kr

Budledare: eltita Antal bud: 1

Stänger: 2026-01-15 11:39:00

Skål Saara Arabia Finland, design Anja Jaatinen-Winqvist, höjd ca 6,5cm, Ø ca 15cm, porslin, bruksskick,  Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48359

Keramik, porslin & glas / Vaser & skålar Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:39:30

4 Fat Saara Arabia Finland, design Anja Jaatinen-Winqvist, Ø ca 15,7cm, bruksskick, Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48360

Keramik, porslin & glas / Tallrikar & fat Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:40:00