Auktion pågår nu, 210 st utrop

Träffar: 3949   « Föregående 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 198 Nästa »

Vas Knud Johansen Syco, Helsingborg, keramik, 1950-tal, signerad, höjd ca 22cm, tillverkningsdefekter.  Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE22.20260106.A51589

Keramik, porslin & glas / Vaser & skålar Farsta

Stänger: 2026-01-06 21:15:30

Miniatyrvas Bertil Vallien Kosta Boda, signerad, numrerad, nr 48010, höjd ca 11cm.

Auktionsnummer: SE22.20260106.A51590

225 kr

Stänger: 2026-01-06 21:16:00

Miniatyrvas Nils Landberg Orrefors, signerad, numrerad, Expo 2378, höjd ca 7cm, bubblor och tillverkningsmärken.

Auktionsnummer: SE22.20260106.A51591

Stänger: 2026-01-06 21:16:30

Fyra ringar, stl 16¼, bredd 1,5mm, 925/1000 silver Vikt: 4,9 g

Auktionsnummer: SE22.20260106.A51592

100 kr

Silver / Ringar Farsta

Stänger: 2026-01-06 21:17:00

Ring, stl 16½, bredd 1mm, 925/1000 silver  Vikt: 0,5 g

Auktionsnummer: SE22.20260106.A51593

25 kr

Silver / Ringar Farsta

Stänger: 2026-01-06 21:17:30

Skål Zebra Vicke Lindstrand Kosta, stämpelmärkt undersida, numrerad, höjd ca 8,5cm, repor på mynning.

Auktionsnummer: SE22.20260106.A51594

300 kr

Budledare: rabarber Antal bud: 1

Stänger: 2026-01-06 21:18:00

Vas Bertil Vallien Kosta Boda, signerad, numrerad, 49521, höjd ca 20cm, etikettmärkt.  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE22.20260106.A51595

700 kr

Budledare: aga2017 Antal bud: 4

Stänger: 2026-01-06 21:18:30

Reservoarpenna Montblanc Meisterstuck, numrerad 4810, serienr LB299131, stift i 14K, Germany, behov av bläck, repor, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE22.20260106.A51596

Fashion / Accessoarer Farsta

Stänger: 2026-01-06 21:19:00

Hänge, längd 30mm, bredd 20mm, 925/1000 silver Vikt: 2,8 g

Auktionsnummer: SE22.20260106.A51597

50 kr

Silver / Hängen & berlocker Farsta

Stänger: 2026-01-06 21:19:30

Kulspetspenna Montblanc Meisterstuck, serienr VG1137591, Germany, behov av bläck, slitage, repor, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE22.20260106.A51598

Fashion / Accessoarer Farsta

Stänger: 2026-01-06 21:20:00

Hänge, längd 31mm, bredd 15,5mm, GHA, 925/1000 silver Vikt: 4,6 g

Auktionsnummer: SE22.20260106.A51599

75 kr

Stänger: 2026-01-06 21:20:30

Hänge Månsten, längd 40mm, bredd 15,7mm, 925/1000 silver Vikt: 6,4 g

Auktionsnummer: SE22.20260106.A51600

175 kr

Budledare: elisa_beth_ Antal bud: 1

Stänger: 2026-01-06 21:21:00

Jacka Moncler Mongioie Giubbotto, storlek 3, modell F20911A51T01 50180, foto på kvitto Birger Jarlsgatan daterat 29/08/20, skador, slitage, viss lukt, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE22.20260106.A51601

Fashion / Kläder & skor Farsta

Stänger: 2026-01-06 21:21:30

Ett par örhängen med grön kalcedon, längd 15,4mm, bredd 13,3mm, skruvlås, år 1958, silver  Vikt: 6,9 g

Auktionsnummer: SE22.20260106.A51602

Silver / Ringar Farsta

Stänger: 2026-01-06 21:22:00

Tavla Färglitografi Camilla Pyk, ansikte, signerad cpyk, numrerad 59/70, ca 30x21cm Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE22.20260106.A51603

150 kr

Budledare: stadium80 Antal bud: 1

Konst & antikviteter / Grafik Farsta

Stänger: 2026-01-06 21:22:30

Tavla Färglitografi Camilla Pyk, signerad cpyk, numrerad 55/70, bildmått 30x21cm, rammått 42x32cm Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE22.20260106.A51604

Stänger: 2026-01-06 21:23:00

Spelkonsol Xbox Series S, inköpt 2024, serienr:086937221017, laddkabel, handkontroll.  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE22.20260106.A51605

1 100 kr

Budledare: bamse67 Antal bud: 7

Foto & elektronik Farsta

Stänger: 2026-01-06 21:23:30

Skulptur Unique Bertil Vallien Kosta Boda, numrerad 7530874, signerad, höjd ca 100cm inkl metallsockel, bredd ca 16cm, metallsockel 30x30cm, mindre avslag. Skickas ej.  Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Auktionsnummer: SE22.20260106.A51606

Konst & antikviteter / Skulpturer Farsta

Stänger: 2026-01-06 21:24:00

Kedja reglerbar 42 och 45cm, bredd 1mm, smärre skevheter, silver 925/1000 Vikt: 4 g

Auktionsnummer: SE4.20260107.A101129

50 kr

Budledare: dammo65 Antal bud: 1

Silver / Kedjor & collier Malmö Triangeln

Stänger: 2026-01-07 11:00:00

Armband 18,5cm, bredd 13mm, utländska stämplar, silver. Vikt: 10,3 g

Auktionsnummer: SE4.20260107.A101130

175 kr

Budledare: mjretro Antal bud: 2

Silver / Armband Malmö Triangeln

Stänger: 2026-01-07 11:00:30