Träffar: 2900   « Föregående 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 145 Nästa »

2 Namncollier, slitage, 18K  Vikt: 14,4 g

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48366

13 000 kr

Guld / Övrigt Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:43:00

Armband Mini Drop Tangerine, Caroline Svedbom, inre omkrets ca 18cm, pläterad mässing, stelt, justerbar storlek, något skev, smärre nagg,

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48367

Fashion / Accessoarer Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:43:30

Kedja Cordell, 47cm, bredd ca 3,7mm, Italiensk 18K Vikt: 9,8 g

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48368

9 000 kr

Guld / Kedjor & collier Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:44:00

Kedja Ankar med integrerat hänge Hjärtslag, längd ca 45,5cm, bredd 1mm, dekor ca 19x27mm, 18K  Vikt: 3,2 g

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48369

Stänger: 2026-01-15 11:44:30

Ring Angelina Rainbow Combo, Caroline Svedbom, ca stl 15-21½ , pläterad mässing, justerbar storlek, smärre nagg,

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48370

Stänger: 2026-01-15 11:45:00

Armband Figaro, total längd 21,5cm, bredd 8,4mm, ihåligt, bruksslitage, 18K  Vikt: 12,4 g

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48371

11 000 kr

Guld / Armband Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:45:30

Armband, ca 20cm, bredd ca 8,4mm, ihåligt, bruksslitage, 18K  Vikt: 10,9 g

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48372

9 500 kr

Guld / Armband Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:46:00

Armband halvstelt, 19cm, bredd 4,3mm, gulguld med dekor i vitguld, bruksslitage, 18K  Vikt: 8,1 g

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48373

7 000 kr

Guld / Armband Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:46:30

Armband Pansar med platta, 18,5cm, bredd ca 9,4 - 11,1mm, ihåligt, bruksslitage, 18K Vikt: 25,6 g

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48374

23 000 kr

Guld / Armband Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:47:00

Ett par örhängen Nyckelpigor med emalj, Ø ca 5,5mm, stift, ett snurrebuss saknas, 18K  Vikt: 0,3 g

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48375

300 kr

Guld / Örhängen Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:47:30

Hänge Nyckelpiga med emalj, ca 12 x 22mm, dubbelsidigt, ihåligt, 18K  Vikt: 1,8 g

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48376

1 600 kr

Guld / Hängen & berlocker Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:48:00

Armband med 6 berlocker Nyckelpigor med emalj, 15,5cm, bredd 3,2mm, berlocker ca 8x18mm, 18K  Vikt: 5,5 g

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48377

4 600 kr

Guld / Armband Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:48:30

2 Stela armband, inre bredd 56,6mm ca 17cm, bredd ca 4,8-5,8mm, ihåliga, bruksslitage, stämplar: GHP 750, 18K  Vikt: 18,2 g

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48378

Guld / Armband Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:49:00

Guldmynt Iran Bahar Azadi 1358 (1979), Ø 19,4mm, 21,6K  Vikt: 4,1 g

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48379

4 200 kr

Budledare: kakalo Antal bud: 1

Guld / Övrigt Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:49:30

Ett par örhängen Chloe Crystal, Caroline Svedbom, längd ca 37mm, Ø22mm, pläterad mässing, gummistopp

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48380

Stänger: 2026-01-15 11:50:00

4 Kedjor + 1 Armband, defekt/skador, 18K  Vikt: 60,1 g

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48381

54 000 kr

Guld / Övrigt Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:50:30

Ett par örhängen Lydia Tangerine Fuchsia, Caroline Svedbom, längd ca 36,5mm, pläterad mässing, gummistopp, smärre nagg,

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48382

Stänger: 2026-01-15 11:51:00

Brosch med blommotiv Ø39,8mm, 835/1000 silver,  Vikt: 5,9 g

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48383

75 kr

Budledare: elisa_beth_ Antal bud: 1

Silver / Broscher Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:51:30

Ett par örhängen Elle, längd 11cm, bredd 9-18mm, röd sten, 925/1000 silver,   Vikt: 18,6 g

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48384

450 kr

Silver / Örhängen Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:52:00

Objektiv Carl Zeiss Sonnar 2,8/90, serienummer: 7701705, motljusskydd Contax metal hood GG-2, läderfodral GCL-1

Auktionsnummer: SE8.20260115.A48385

1 000 kr

Budledare: fem6789 Antal bud: 1

Foto & elektronik Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-15 11:52:30