Auktion pågår nu, 240 st utrop

Träffar: 3868   « Föregående 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 194 Nästa »

Figurin Delfin av glas, höjd ca 27,5cm, gröntonat glas, omärkt, smånagg och repor Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE11.20260106.A40083

Keramik, porslin & glas / Skulpturer Malmö Centralen

Stänger: 2026-01-06 15:03:00

Figurin i porslin, Fasan, 22,5cm, höjd ca 22,5cm, flera mindre nagg, lagning på stjärtfjäder, omärkt

Auktionsnummer: SE11.20260106.A40084

25 kr

Budledare: hunter08 Antal bud: 1

Stänger: 2026-01-06 15:03:30

Figurin Fiskare med lax, Eva Jarenskog för Jie, höjd ca 24cm Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE11.20260106.A40085

100 kr

Budledare: annakas Antal bud: 1

Stänger: 2026-01-06 15:04:00

Väska Burberry modell Walden Hobo, Smoke Check, mått ca 36x 30x13 med dustbag, bruksslitage, torrsprickor på axelrem

Auktionsnummer: SE11.20260106.A40086

Fashion / Väskor Malmö Centralen

Stänger: 2026-01-06 15:04:30

Tavla av Sture Johannesson, Chip Shadow, affisch, signerad och daterad -81, numrerad 78/100, bildmått ca 40x54cm, rammått ca 55,5x71cm. Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE11.20260106.A40087

Konst & antikviteter / Grafik Malmö Centralen

Stänger: 2026-01-06 15:05:00

Tavla av Göran Folcker, Strandrestaurang, färglitografi, signerad och numrerad 338/360, bildmått Ø ca 35mm, rammått 51x53cm Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE11.20260106.A40088

Stänger: 2026-01-06 15:05:30

Gräddkanna Georg Jensen, Bearnadotte collection, rostfritt stål höjd:10,5cm, 23cl, i originalkartong

Auktionsnummer: SE11.20260106.A40089

350 kr

Budledare: louise_123 Antal bud: 1

Möbler & design / Övrigt Malmö Centralen

Stänger: 2026-01-06 15:06:00

Salt & Pepparkar, Georg Jensen Living, Alfredo Collection, höjd: 11,5cm Ø70mm, i originalkartong, trasig insida på kartongen

Auktionsnummer: SE11.20260106.A40090

Stänger: 2026-01-06 15:06:30

Väska Mulberry Bayswater, classic grain, Deep Aubergine, 12x25x32cm, axelrem beslag i gulmetall, färgsläpp i kanter, slitage på beslag, dustbag medföljer

Auktionsnummer: SE11.20260106.A40091

Stänger: 2026-01-06 15:07:00

Väska Gucci Boston marinblå GG canvas med läderdatljer, 16x22x33cm, hårt slitage, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE11.20260106.A40092

1 600 kr

Budledare: ebbagustafsson02 Antal bud: 5

Stänger: 2026-01-06 15:07:30

Barbiedocka Moon godess Bob Mackie Collector Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE11.20260106.A40093

700 kr

Budledare: pelikan51 Antal bud: 1

Övrigt Malmö Centralen

Stänger: 2026-01-06 15:08:00

Barbiedocka Le pappillion Bob Mackie , 40 års jubileum, märkt 1991 Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE11.20260106.A40094

700 kr

Övrigt Malmö Centralen

Stänger: 2026-01-06 15:08:30

20 jultallrikar Royal Copenhagen Ø ca18cm, 1st 1961, 3st 1971, 1st 1973-1976, 4st 1977, 3st 1978, 1 st 1979, 3st 1978, 1 st 1983 Vikt: 0 g Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE11.20260106.A40095

Keramik, porslin & glas / Tallrikar & fat Malmö Centralen

Stänger: 2026-01-06 15:09:00

Väska, Louis Vuitton Takashi Murakami Keepall 45, Limited edition, black monogram multicolor, guldfärgade beslag, adresstagg med monogramtryck, datumkod:PL0014, rökdoft, kvitto från LV Köpenhamn Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE11.20260106.A40096

Stänger: 2026-01-06 15:09:30

Väska portfölj Louis Vuitton, Ambassadeur, monogramcanvas, guldfärgade beslag, datumkod:: CT1921, December 1991, 6x27x38cm, nycklar medföljer,  bruksslitage, rökdoft

Auktionsnummer: SE11.20260106.A40097

Stänger: 2026-01-06 15:10:00

Laptop Lenovo G50-70, modell-nr: 20351, serie-nr:YB041111A7, med laddare Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE11.20260106.A40098

800 kr

Budledare: bulog29 Antal bud: 1

Foto & elektronik Malmö Centralen

Stänger: 2026-01-06 15:10:30

Laptop HP Pavillion, modell-nr:15-eh0515, serie-nr:5CD0396X514, med laddare Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE11.20260106.A40099

800 kr

Budledare: business_7 Antal bud: 1

Stänger: 2026-01-06 15:11:00

Kamera, Lumix DC-GH6, serienummer: WG2DA002560, objektiv Sigma 16mm 1:1.4, DC DN Ø67, serienummer: 55787813, 3 laddare, 3 batterier, tillbehör, kartong, väska Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE11.20260106.A40100

Stänger: 2026-01-06 15:11:30

Mikrofon SP Tech, APM-1KIT, med tillbehör i aluminiumväska, kartong Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE11.20260106.A40101

350 kr

Budledare: pinoo Antal bud: 3

Stänger: 2026-01-06 15:12:00

Mikrofon, Sennheiser MKE600, fodral, sladd, fäste, kartong  Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE11.20260106.A40102

700 kr

Budledare: micdesign Antal bud: 16

Stänger: 2026-01-06 15:12:30