Auktion pågår nu, 250 st utrop

Träffar: 3686   « Föregående 1 ... 157 158 [159] 160 161 ... 185 Nästa »

Hänge med Bärnsten gul färg 40x58mm, med hängögla i vitmetall

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8902

100 kr

Fashion / Accessoarer Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-25 12:08:30

Collier med polerad Bärnsten längd ca 72cm bredd 9-22mm

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8903

175 kr

Stänger: 2026-01-25 12:09:00

Collier med polerad Bärnsten längd ca 72cm bredd 9-20mm

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8904

175 kr

Stänger: 2026-01-25 12:09:30

Scarf/Bandeau, Louis Vuitton, 100% silke, Leopardmönstrad made in Italy modell nr. 401910 längd 115cm

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8905

550 kr

Budledare: madde67 Antal bud: 1

Stänger: 2026-01-25 12:10:00

Scarf/Bandeau, Christian Dior, 100% silke, J'ADIOR made in Italy längd 96cm, smärre slitage

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8906

700 kr

Budledare: fersiv Antal bud: 9

Stänger: 2026-01-25 12:10:30

Fodral till Läsplatta Louis Vuitton Monogram, ca 18x25cm med invändigt monogram, made in Spain, med slitage, små sprickor och klisterrester, små fläckar  Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8907

Stänger: 2026-01-25 12:11:00

Nyckelhållare Louis Vuitton, monogramcanvas, ca10x7cm, smärre slitage på metallbeslag, med slitage, tråd något lös, made in France

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8908

Fashion / Väskor Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-25 12:11:30

Bajonett 1800-tal längd 56 cm, bruksslitage, No 10, C krönt med krona, m/1867-89, stämplad PJF  Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8909

Militaria, vapen & medaljer Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-25 12:12:00

Bajonett 1800-tal längd 56 cm, bruksslitage, No 99, C krönt med krona, m/1867-89, stämplad OK WN  Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8910

Stänger: 2026-01-25 12:12:30

Övningsvärja E. Svalling, Eskilstuna. 1900-talets början längd ca 110 cm, med slitage  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8911

Stänger: 2026-01-25 12:13:00

Övningssabel märkt F.H 1800-tal längd ca 85 cm, med slitage  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8912

250 kr

Stänger: 2026-01-25 12:13:30

Bajonett svensk, M/96, troligen tidigt 1900-tal, märkt D2/I.6 No. 1816, Längd inklusive balja, 35 cm, med slitage, med skruv

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8913

Stänger: 2026-01-25 12:14:00

Slaglåspistol omkring år 1820, omärkt, hanen går ej att spänna, hårt slitage, längd 34 cm

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8914

900 kr

Budledare: pinoo Antal bud: 1

Stänger: 2026-01-25 12:14:30

Herrur Lagonda Marin Ø34mm boett nr. 5306, manuell uppdragning, flexlänk, med repigt sprucket glas, ca 1960-tal, med slitage, möjligen servicebehov

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8915

Klockor / Herrur Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-25 12:15:00

Herrur Omega Genève Ø34,5mm ref nr. 166.041 snr. 28732077 cal. 565, automat, ca år 1969, guld på stål, datum, originalkrona och glas (små ytliga repor), boett med smärre slitage, slitet läderband  Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8916

Stänger: 2026-01-25 12:15:30

Kedja Pansar, defekt med Ring med runskrift silver 925/1000 Vikt: 65,3 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8917

1 200 kr

Silver / Övrigt Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-25 12:16:00

Kedja 39cm bredd ca 11mm 18K Vikt: 2,9 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8918

2 800 kr

Guld / Kedjor & collier Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-25 12:16:30

Hänge hjärta defekt 18K Vikt: 0,6 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8919

550 kr

Guld / Hängen & berlocker Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-25 12:17:00

Certina DS-2 Ø38mm "Turtle Back", 1970-tal, datum, repigt glas, defekt länk (ej original) med slitage

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8920

Stänger: 2026-01-25 12:17:30

Hårspänne Versace i gulmetall längd 65mm

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8921

150 kr

Stänger: 2026-01-25 12:18:00