Träffar: 3422   [1] 2 3 ... 172 Nästa »

Armband X-länk med stav, längd ca 19,5cm, bredd:5,5cm, importstämplat, 18K Vikt: 224,7 g

Auktionsnummer: SE1.20240731.A58025

131 000 kr

Guld / Armband Östermalm

Stänger: 2024-07-31 19:30:00

Ring, briljantslipad diamant ca 4,75ct, ca TCa/Ca(L/M) / VVS, Ø19¼, bredd:1,2-11,1mm, London England, vitguld, 18K. Vikt: 5,7 g

Auktionsnummer: SE2.20240808.A82810

Guld / Ringar City

Stänger: 2024-08-08 12:41:00

Armbandsur Breitling Chronomat Automatic 36, 18K roséguld, Ø36 mm, automatisk, urverk Breitling 10, referensnummer R10380101A1R1, serienummer 6511527, viklås, safirglas, box, certifikat, manual, handledsmått max 17,5 cm, köpt december 2022 (2 års garanti), bruttovikt 154,5g

Auktionsnummer: SE74.20240730.A25696

Klockor / Herrur Kristianstad

Stänger: 2024-07-30 19:41:00

Halskedja med kulor och hänge, längd 84cm, bredd 5mm, 18K Vikt: 170,1 g

Auktionsnummer: SE12.20240801.A38160

98 000 kr

Guld / Kedjor & collier Göteborg Angered

Stänger: 2024-08-01 14:37:00

Collier, åtta hängen, lapis lapzuli, 43cm, bredd 7-17mm, hängen 28mm, 22K Vikt: 158 g

Auktionsnummer: SE15.20240805.A33756

98 000 kr

Guld / Kedjor & collier Hallunda

Stänger: 2024-08-05 14:44:30

Kedja Kejsar, 58cm, bredd: 6mm, lås går ej att öppna, 18K  Vikt: 156,5 g

Auktionsnummer: SE11.20240806.A33898

92 500 kr

Guld / Kedjor & collier Malmö Centralen

Stänger: 2024-08-06 14:25:00

Herrur Rolex Oyster Perpetual Submariner, guld/stål, automatisk, ref-nr16613, serie-nr K245172, Serti Dial, Ø40mm, diamantindex samt safirer, boett-nr 2160, kaliber 2160, verk-nr 3 9207347, 13 länkbitar monterade, clasp 93253 DT1, manual, plånbok, sigill, ankare och certifikat Nymans Ur Stockholm 2002, små repor.

Auktionsnummer: SE1.20240731.A55687

Klockor / Herrur Östermalm

Stänger: 2024-07-31 19:05:00

Halskedja Kejsar, längd 59cm, 18K Vikt: 155,4 g

Auktionsnummer: SE12.20240801.A38084

90 000 kr

Stänger: 2024-08-01 14:04:30

Herrur Rolex Oyster Perpetual, Datejust, stål/guld, automatisk, Ø 41mm, grå urtavla, caliber 3136, ref nr 116333, serie nr G454994, boett nr 2410, verk nr 0089Y323, oysterlänk stål/guld, 19cm, claspcode 682, extra länkbit 15mm, garantikort April 2013 Hong Kong, bok, box, ytterkartong.

Auktionsnummer: SE4.20240807.A92507

Klockor / Herrur Malmö Triangeln

Stänger: 2024-08-07 11:29:00

Collier, 18K guld, kraftig Bismarckkedja med stort integrerat Hjärta med Diamanter 17 st x 0,01ct - 0,10ct, doserad modell, längd knäppt 45,0 cm, bredd 7 - 15 mm, hjärtats längd inkl. ögla 40 mm, bredd 33 mm, tjocklek 11 mm, en Diamant saknas, flera stenar lösa Vikt: 103,5 g

Auktionsnummer: SE74.20240730.A23295

Guld / Kedjor & collier Kristianstad

Stänger: 2024-07-30 19:02:00

Kedja Cordell med tvinnad veneziakedja i vitguld, längd ca 61cm, bredd:8mm, en låsåtta saknas, otydliga stämplar, 18K Vikt: 94 g

Auktionsnummer: SE1.20240731.A57984

Guld / Kedjor & collier Östermalm

Stänger: 2024-07-31 19:09:30

Armband, Cartier, Double Panthère Hematite Cuff Bracelet, 60x50mm, bredd:8-12mm, serienumrerad, franska stämplar, mindre buckla, 18K, originaletui, inga övriga tillbehör. Vikt: 50,2 g

Auktionsnummer: SE2.20240808.A82824

Guld / Armband City

Stänger: 2024-08-08 12:48:00

Diverseguld, stenar, skevt, defekt, saknar stenar, gravyr, 18K  Vikt: 79,2 g

Auktionsnummer: SE22.20240806.A38371

47 000 kr

Guld / Övriga smycken Farsta

Stänger: 2024-08-06 20:00:30

UTGÅR!

Auktionsnummer: SE8.20240801.A43253

46 000 kr

Övrigt Fridhemsplan

Stänger: 2024-08-01 12:04:00

Kedja Ankar, längd 51cm, bredd 5,5mm, FBM, 18K Vikt: 80 g

Auktionsnummer: SE18.20240807.A63564

46 000 kr

Guld / Kedjor & collier Solna

Stänger: 2024-08-07 14:21:30

Damur Hublot Big Bang Madre Perla, stål/titan, automatisk, ref-nr: 341, serie-nr: 644320, cal: ETA 2894-2, verk-nr: 04509, Ø41mm, safirglas, pärlemortavla, diamantkrans med 114st briljantslipade diamanter, kvalitet TW(F-G)/VVS, glasbaksida, integrerat gummiband, viklås, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE1.20240731.A58084

Klockor / Damur Östermalm

Stänger: 2024-07-31 19:59:30

CHANEL, Handväska Small Classic Flap Mademoiselle, 25 x 15 x 7cm, serienummer 30252459, orginalbox och dustbag, certifikat Birger Jarlsgatan 2021, katalog, smärre bruksslitage på insida och metalllås. Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE2.20240808.A81613

Fashion / Väskor City

Stänger: 2024-08-08 11:01:00

Armband, 18K guld, bricka med motiv av Kattdjur, Diamanter 283 st x 0,005 - 0,02ct, stämplad 750 och SF, inre omkrets knäppt 21,0 cm, bredd 15,5 mm, tjocklek 3-6 mm, en Diamant saknas, för övrigt i fint skick Vikt: 72,5 g

Auktionsnummer: SE74.20240730.A25664

Guld / Armband Kristianstad

Stänger: 2024-07-30 19:25:00

Halskedja Figaro, 18K guld, kraftig herrmodell, massiv, Kedjeguld Köping AB (KEAB), längd knäppt 50,5 cm, bredd 6,3 mm, tjocklek 3 mm, fint skick Vikt: 73,4 g

Auktionsnummer: SE74.20240730.A25691

Stänger: 2024-07-30 19:38:30

[1] 2 3 ... 172 Nästa »