Träffar: 76   [1] 2 3 4 Nästa »

Hänge samt ett par örhängen i tenn, samiskt arbete i form av kåsor, stämplade

Auktionsnummer: SE25.20240728.A2555

Fashion / Accessoarer Göteborg Mölndal

Stänger: 2024-07-28 11:19:30

Hänge troligen bärnsten 28x70mm, metall i doublé

Auktionsnummer: SE25.20240728.A2604

50 kr

Budledare: 42896395 Antal bud: 1

Stänger: 2024-07-28 11:44:00

Hänge, Charles Jourdan, guldfärgad metall, rörliga delar, höjd 52mm

Auktionsnummer: SE25.20240728.A2605

400 kr

Budledare: pia56 Antal bud: 18

Stänger: 2024-07-28 11:44:30

Ring troligen Charles Jourdan stl 15 (reglerbar) bredd 3-25mm, gulmetall

Auktionsnummer: SE25.20240728.A2606

175 kr

Budledare: pia56 Antal bud: 10

Stänger: 2024-07-28 11:45:00

Axelremsväska Yves Saint Laurent, Monogram Sacchel Handbag 2WAY numrerad 392737.527412, mörkrött läder, bruksslitage, med dustbag, samt kuvert med kontrollappar, made in Italy, mått 24,5x18cm, bruksslitage

Auktionsnummer: SE25.20240728.A2642

Fashion / Väskor Göteborg Mölndal

Stänger: 2024-07-28 12:03:00

Ett par örhängen med Swarovski-kristaller, längd 19mm, bredd 16mm, Swaroviski, gulmetall

Auktionsnummer: SE16.20240730.A95834

100 kr

Budledare: maahk Antal bud: 3

Fashion / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-07-30 11:58:00

Ett par örhängen med granater, längd 20,5mm, bredd 10mm, förgylld metall

Auktionsnummer: SE16.20240730.A95876

125 kr

Budledare: smaugs Antal bud: 4

Fashion / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-07-30 12:19:00

Hänge/Brosch med granater, längd 38mm, bredd 35mm, granater saknas, förgylld metall

Auktionsnummer: SE16.20240730.A95878

175 kr

Budledare: frankie Antal bud: 8

Fashion / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-07-30 12:20:00

Udda örhänge, längd 70mm inkl silverkrok, bredd 18mm, Tennung Börje, skevt, tenn

Auktionsnummer: SE16.20240730.A95932

25 kr

Fashion / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-07-30 12:46:30

Collier, 39-45cm, bredd: 5mm, Dyrberg/Kern, slitage, oxiderat, vitmetall  Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE22.20240730.R8883

25 kr

Fashion / Accessoarer Farsta

Stänger: 2024-07-30 19:29:30

Auktionsnummer: SE22.20240730.R14157

Fashion / Accessoarer Farsta

Stänger: 2024-07-30 19:30:00

Väska Prada Saffiano, mini bag, modellnr: 1DH030, färg petalo, läder, förgyllda detaljer, axelrem, mått ca 18,5 x 10,5 x 2,5 cm, certifikat 2021-09-01, Prada Stockholm, kvitto, dustbag, originalkartong. Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE22.20240730.R13967

Fashion / Väskor Farsta

Stänger: 2024-07-30 19:30:30

Scarf Hermés,

Auktionsnummer: SE1.20240731.A58036

Fashion / Accessoarer Östermalm

Stänger: 2024-07-31 19:35:30

Scarf Hermés,

Auktionsnummer: SE1.20240731.A58038

Stänger: 2024-07-31 19:36:30

Scarf Chanel, siden, motiv av spegel med blommor, ca 94x94cm , originalkartong med ställvis hårt slitage, fläckar.

Auktionsnummer: SE1.20240731.A58040

Stänger: 2024-07-31 19:37:30

Väska, Clutch Christian Dior made in France, tyg, monogramcanvas, ca 13x28cm, några fläckar , mindre slitage på gulfärgad metall.

Auktionsnummer: SE1.20240731.A58042

Fashion / Väskor Östermalm

Stänger: 2024-07-31 19:38:30

Kuvertväska Christian Dior made in France,  monogramcanvas,  ca 17x26cm, defekt låsmekanism, slitage, fläckar, repor/märken på beslag.

Auktionsnummer: SE1.20240731.A58043

Fashion / Väskor Östermalm

Stänger: 2024-07-31 19:39:00

Skor Hermes Irving Loafers, made in Italy, stl 43 , slitage, skada på bakre sula dustbag, originalkartong.

Auktionsnummer: SE1.20240731.A58044

1 400 kr

Budledare: klemd_a10 Antal bud: 4

Fashion / Kläder & skor Östermalm

Stänger: 2024-07-31 19:39:30

Solglasögon Cartier, serie Trinity de, modell nr T8201059, serienr 6016594, handmade in France, köpt i Frankfurt Airport 2018, certifikat, bok, etui, box. slitet/välanvänd skick

Auktionsnummer: SE8.20240801.A43201

Fashion / Övrigt Fridhemsplan

Stänger: 2024-08-01 11:38:30

Handväska Zadig & Voltaire, silverfärgad kedja 120cm, mått ca 15 x 27cm, bruksskick, med dustbag

Auktionsnummer: SE8.20240801.A43256

600 kr

Budledare: cpalo Antal bud: 3

Fashion / Väskor Fridhemsplan

Stänger: 2024-08-01 12:05:30

[1] 2 3 4 Nästa »