Träffar: 4150   « Föregående 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 208 Nästa »

Sju kaffeskedar, delvis förgyllda, finska stämplar, längd 12cm, gravyr, slitage, silver. Vikt: 70,2 g

Sju kaffeskedar, delvis fö...

Tavla, blandteknik, Maria Ronnehed, signerad, ca 60x60cm.  Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Armbandsur Omega De Ville, 18K, ca 30x23mm, manuell, inga tillbehör, slitage, bruttovikt 20,8g

Fickur Zenta, 14K, manuell, Ø50mm, innerboett av metall, boettnummer 173984, ögla saknas, bruttovikt 75,5g

Herrur Tissot, 18K, quartz, datum, Ø36, gravyr, slitage, plexiglas med repor, inga tillbehör.

Kedja Pansar med integrerat hänge hjärta bredd ca 15mm,  med diamanter ca 50x0,01ct, bör omrodieras, lås med diamanter ca 6x0,01ct, längd ca 42cm, bredd ca 4mm, 18K Vikt: 27,3 g

Brosch med diamanter ca 14x0,10-0,13ct, ca W(H)/ VS-Si, Karlssons Guldsmedja Sten 1977, ca 3x3,5cm,  18K Vikt: 9,6 g

Armband venezia med hjärta, längd 19cm, bredd ca 4mm, vitguld 18K. Vikt: 2,6 g

Armband venezia med hjärta...

Damur Lotus 17297, Lotos, med diamanter ca 32x0,01-0,03ct, Ø 15mm, bruttovikt: 23,6gram, 18K

Väska Louis Vuitton, Porte Documents Jour, damier-mönster, fem fickor invändigt,  med avtagbar och justerbar axelrem, datumkod Spanien 2013, med kvitto 2013, ca 38x27x6cm, slitage.  Skickas med postpaket.

Väska Louis Vuitton, Porte...

Ett par örhängen med odlade saltvattenpärlor Ø 7mm, ca 12x9mm, 18K Vikt: 3,6 g

Ett par örhängen med odla...

Fåtölj "Lamino", Yngve Ekström för Swedese, ek och teak, med fårskinnsklädsel, slitage, klädsel med mindre bortfall, någon fläck. Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Fåtölj "Lamino", Yngve Ek...

Fåtölj "Lamino", Yngve Ekström för Swedese, ek och teak, med fårskinnsklädsel, slitage, klädsel med mindre bortfall. Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Fåtölj "Lamino", Yngve Ek...

Fåtölj "Lamino", Yngve Ekström för Swedese, ek och teak, med skinnklädsel, slitage, ställvis hårt, lukt. Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Fåtölj "Lamino", Yngve Ek...

Herrur IWC Flatline 18K, 33mm, quartz, boettnr: 3306 / 2288339, gravyr, batteribyte krävs, läderband ej original, inga tillbehör Vikt: 0 g

Ett par ljusstakar Carat, design Lena Bergström, Orrefors, ljushållare i mässing, höjd 24cm, repor Skickas med postpaket.

Defekt objektiv, Canon EF 300mm F/2.8 L IS USM, srn: 28632, tillhörande förvaringsväska, defekt autofokus.  Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Glasskulptur, Make Up mini, Läppstift, design Åsa Jungnelius, Kosta Boda, cerise, höjd ca 13cm Skickas med paket.

Glasskulptur, Make Up mini, nagellack, design Åsa Jungnelius, Kosta Boda, cerise, höjd ca 13cm Skickas med paket.

Glasskulptur, Make Up, sko, design Åsa Jungnelius, Kosta Boda, ametist lila, höjd ca 12cm Skickas med paket.