Auktion pågår nu, 155 st utrop

Träffar: 1670   « Föregående 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 84 Nästa »

Brevpress Noshörning, ca 13,5cm, bredd 7cm, klarglas.

Brevpress Noshörning, ca 1...

Brevpress Hjärta, ca 10,5cm, bredd 11cm, smärre nagg på kant, klarglas.

Brevpress Hjärta, ca 10,5c...

Skål med organisk form, ca 12,5cm, bredd 14,5cm, höjd 7cm, klarglas, nagg på kant.

Skål med organisk form, ca...

Skålar, 2 st, bladformade, ca 11cm, bredd 7cm, höjd 2cm, klarglas.

Skålar, 2 st, bladformade,...

Glasskulptur Fågel, formgiven av Martin Johansson, Målerås, numrerad 9203, ca 70x75mm, signerad.

Glasskulptur Fågel, formgi...

Glasskulptur Jockey på häst, formgiven av Martin Johansson, Målerås, ca 19,5cm, höjd 13cm, etikettmärkt, smärre nagg på kant.

Glasskulptur Jockey på hä...

Glasskulptur Svamp, ca 6cm, bredd 50mm.

Figurin Koala med unge, Orrefors, ca 12cm, bredd 10cm, etikettmärkt och signerad, klarglas, smärre repa under till.

Digitalkamera Fujifilm Finepix HS30EXR, serienummer 2AQ17069, Super Ebc Fujinon Lins, 30x manuell zoom, 24-720mm, laddningsstation, kablage, bruksslitage, väska.

Elgitarr Aria Pro II, Les Paul Custom, Matsumoku K790004, tillverkningsland Japan slitage, kantstött, mjukt fodral.  Skickas med postpaket.

Kedja, 38,5cm, Venezia, bredd:0,5mm, GFAB, 18K. Vikt: 1,1 g

Kedja/vristlänk, 23,5-25,5cm, Singapore, bredd:1,5mm, GHA, 18K. Vikt: 1,2 g

Kedja/vristlänk, 23,5-25,5...

Kedja, 40cm, Pansar, bredd:1mm, GHA, 18K. Vikt: 1,6 g

Kedja, 39cm, Venezia, bredd:1,5mm,18K. Vikt: 3,6 g

Ring, Ø16½, snäckskalskamé, motivet 20x17mm, bredd:2mm, 18K. Vikt: 4,5 g

Ring, Ø16½, snäckskalska...

Hänge, 26x17mm, snäckskalskamé, 18K. Vikt: 1,3 g

Hänge, 26x17mm, snäckskal...

Hänge, stjärntecken "Lejon", Ø22mm, emalj, plats för gravyr på baksida, 18K. Vikt: 2,3 g

Hänge, stjärntecken "Lejo...

Ring, Ø15½, slät, bredd:5mm, gravyr, vitguld, 18K. Vikt: 5,6 g

Ring, Ø15½, slät, bredd:...

Diverse guld, 18K. Vikt: 5,1 g

Ring, Ø17¼, dekor i relief, bredd:2,5mm, år 1929, gravyr, 23K. Vikt: 3,6 g

Ring, Ø17¼, dekor i relie...