AUKTION PÅGÅR NU, 166 st utrop

RutorLista

Pris

Min
Max

Varutyp

Kontor

Sortering

Visa

Träffar: 66   [1] 2 3 4 Nästa »

Thai: mönstrat armband i 23K guld med kroklås. Det är 22,5 cm långt, 18,3 mm brett och väger 91,3g (6 baht)

Auktionsnummer: SE73.20190822.A2666

Smycken; armband
Umeå
Auktionen stänger: 2019-08-22 19:00:00
Smycken; armband - Umeå
Aktuellt bud: 35 000 kr

Budledare: yguld
Thai: armband med mönstrad platta i 23K guld med kroklås. Det är 17,5 cm långt, 17,9 mm brett och väger 45,6g (3 baht)

Auktionsnummer: SE73.20190822.A2667

Smycken; armband
Umeå
Auktionen stänger: 2019-08-22 19:00:30
Smycken; armband - Umeå
Aktuellt bud: 18 000 kr

Budledare: jomkwan
Thai: collier i 23K guld med kroklås. Den är 64,5 cm lång, 4 mm bred och väger 30,4g (2 baht). Orange plastask medföljer.
Smycken; halskedjor - Umeå
Aktuellt bud: 11 500 kr

Budledare: yguld
Hästskoring i 18K guld med cubic zirconia. Den är 3,3 - 18 mm bred, är i storlek 18 och väger 11,96g.

Auktionsnummer: SE73.20190822.A2670

Smycken; ringar
Umeå
Auktionen stänger: 2019-08-22 19:02:00
Smycken; ringar - Umeå
Aktuellt bud: 3 600 kr

Budledare: kalle10
Bismarkarmband i 18K guld. Kistlås. Det är 20 cm långt, 4,1 mm brett och väger 6,11g. Tillverkat av IPO i Sundsvall.
Smycken; armband - Umeå
Aktuellt bud: 1 900 kr

Irrgångskedja i 18K guld. Springring. Den är 47,5 cm lång, 1,27 mm bred och väger 2,97g. Svensk importstämpel.

Auktionsnummer: SE73.20190822.A2672

Smycken; halskedjor
Umeå
Auktionen stänger: 2019-08-22 19:03:00
Smycken; halskedjor - Umeå
Aktuellt bud: 950 kr

Mönstrad medaljong / fotogömma i 18K guld. Mönster på båda sidorna. Den är 32,8 mm lång inkl. ögla och väger 3,99g. Små ojämnheter. Kattfotsstämplad.
Smycken; berlocker - Umeå
Aktuellt bud: 1 200 kr

Ring i 18K guld med en 3,5 mm´s cubic zirconia. Gravyr. Skenan är 3,3 mm bred, är i storlek 19,5 och väger 4,07g. Kattfotsstämplad.
Smycken; ringar - Umeå
Aktuellt bud: 1 250 kr

Ring i 18K guld med en odlad pärla. Gravyr. Den är 4,7 mm bred, är i storlek 16,25 och väger 2,65g. Kattfotsstämplad.
Smycken; ringar - Umeå
Aktuellt bud: 750 kr

Efva Attling: berlock "Heart" (33 x 25 mm) i silver med en 50 cm lång kullänkskedja. Stämplad Efva Attling 925.

Auktionsnummer: SE73.20190822.A2676

Smycken; berlocker
Umeå
Auktionen stänger: 2019-08-22 19:05:00
Smycken; berlocker - Umeå
Aktuellt bud: 300 kr

Budledare: mille04
Berlock i vitt guld 18K med en briljant 0,05ct samt en 42,5 cm lång kedja i vitt guld 18K. Från Balestra. De väger 2,99g tillsammans.
Smycken; berlocker - Umeå
Aktuellt bud: 1 100 kr

Budledare: mmmmm
Ormlänk med en delvis matterad berlock med cubic zirconia i silver. Karbinhake. Den är 43 cm lång och väger 5,75g. Stämplad 925.
Smycken; halskedjor - Umeå
Aktuellt bud: 50 kr

Budledare: wfr65
Collier i silver med tre rosor samt en matchande ring (strl. 16). Kedjan är 43 cm lång och de väger 10,27g tillsammans. Från Guldfynd.
Smycken; set - Umeå
Aktuellt bud: 200 kr

Budledare: wfr65
Medelpadsring i silver. Den är 7 - 17 mm bred, är i storlek 17,25 och väger 5,7g. Stämplad 925. Tillverkad av Branders Ur & Guld i Sundsvall.
Smycken; ringar - Umeå
Aktuellt bud: 75 kr

Budledare: wfr65
Två ringar i silver med svarta stenar. De är i storlekarna 17,25 resp. 18,75. Stämplade 925. De väger 13,2g tillsammans.
Smycken; ringar - Umeå
Aktuellt bud: 100 kr

Två ringar i silver; varav en med en cubic zirconia. De är i storlekarna 17,25 resp. 19,25 och väger 7,9g tillsammans. Stämplade 925.
Smycken; ringar - Umeå
Aktuellt bud: 75 kr

Budledare: wfr65
Ring i silver med cubic zirconia. Den är 4,8 - 7,3 mm bred, är i storlek 19 och väger 5,6g. Stämplad 925.

Auktionsnummer: SE73.20190822.A2683

Smycken; ringar
Umeå
Auktionen stänger: 2019-08-22 19:08:30
Smycken; ringar - Umeå
Aktuellt bud: 50 kr

Budledare: wfr65
Ring i silver med cubic zirconia. Den är 5,9 - 7,3 mm bred, är i storlek 17,5 och väger 4,1g. Stämplad 925

Auktionsnummer: SE73.20190822.A2684

Smycken; ringar
Umeå
Auktionen stänger: 2019-08-22 19:09:00
Smycken; ringar - Umeå
Aktuellt bud: 50 kr

Budledare: wfr65
Ring i silver med svart & vita cubic zirconia. Den är 2,7 - 6,9 mm bred, är i storlek 17 och väger 4,2g. Stämplad 925. Från Guldfynd.
Smycken; ringar - Umeå
Aktuellt bud: 50 kr

[1] 2 3 4 Nästa »

  1. Här loggar du in!

    pantbanken.se har fått nytt utseende.
    Här loggar du in till våra olika tjänster.

SwedishSwedish FinnishFinnish
EnglishEnglish FarsiFarsi
FrenchFrench ArabicArabic
SpanishSpanish ThaiThai