Auktion pågår nu, 4 st utrop

Träffar: 4   [1]

Skrotguld 18K, vikt 14,54g

Skrotguld 18K, vikt 14,54g

Skrotguld18K, vikt 26,49g

Skrotguld18K, vikt 26,49g

Skrotguld 18K, vikt 13,66g

Skrotguld 18K, vikt 13,66g

Ring i 18K guld med 5st diamanter ca 0,05ct/st. Ringen ar gjord av Cleas Livijn Contrac, stämplad (CL) (KATTFOT) (18K) stl 17,5, vikt 8,11g

Träffar: 4   [1]