Träffar: 4694   « Föregående 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 235 Nästa »

Minnesmynt 50kr, Ø36mm, I Sverige utgår från folket all offentlig makt, år 1975, plastetui, 925/1000 silver Vikt: 26,9 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108224

Silver / Övrigt Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:02:00

Collier, längd 63cm, Mira Erkens Lindroth, Stockholm, år 2016, 925/1000 silver Vikt: 12,8 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108225

450 kr

Silver / Kedjor & collier Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:02:30

Fickur Omega, Ø51,3mm, boettnummer: 6844495, verknummer: 6127329, går ej, repor, 800/1000 silver Vikt: 89,3 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108226

Klockor / Fickur Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:03:00

Fickur, defekt, innerboett i metall, 800/1000 silver

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108227

400 kr

Klockor / Fickur Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:03:30

Collier, Catch A Falling Star, längd 50cm, design Efva Attling- Fånga en fallande stjärna och önska dig allt du drömmer om. Men det är bara du som kan få dina önskningar uppfyllda.. Nypris 2900kr, 925/1000 silver Vikt: 10,8 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108228

Stänger: 2026-02-10 13:04:00

Herrur Omega Seamaster, Ø33,6mm, manuell, Cal 600, ref.nr:135.005, serienummer: 21462929, flexband, repigt, slitage, inga övriga tillbehör.

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108229

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:04:30

Tavla, "I met Caroline under a yellow moon", Sven-Arne "Höken" Hökenström (Stockholm, 1947-2025), blandteknik, 61x50cm, oramad duk Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108230

Konst & antikviteter / Måleri Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:05:00

Damur Citizen, Ø26,7mm, quartz, datum, serienummer: 120100, flexbandrepor, slitage, inga övriga tillbehör.

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108231

200 kr

Budledare: delsh09 Antal bud: 1

Klockor / Damur Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:05:30

Tavla, "Sista brevet från Marilyn M", Sven-Arne "Höken" Hökenström (Stockholm, 1947-2025), blandteknik på pannå, 40x60cm, slitage på ram.  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108232

Stänger: 2026-02-10 13:06:00

Tavla, Sven-Arne "Höken" Hökenström (Stockholm, 1947-2025), ca 40x60cm, blandteknik på pannå, personlig dedikation på baksida, slitage på ram Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108233

Stänger: 2026-02-10 13:06:30

Tavla, färglitografi 191/300, "Vi Två", signerad Ulrica Hydman Vallien (1938-2018), bildmått 48x36cm. SKICKAS EJ! Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108234

Konst & antikviteter / Grafik Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:07:00

Tavla, färglitografi med glitter, EA, "Zebrakram", signerad Angelica Wiik f 1960,  bildmått 60x82cm, slitage på ram, SKICKAS EJ! Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108235

Stänger: 2026-02-10 13:07:30

Tavla, blandteknik, "Red Heart", signerad Lars Tunebo, rammått 68x50cm. SKICKAS EJ! Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108236

Stänger: 2026-02-10 13:08:00

Herrur Breitling Chronomat, stål, automatisk, Ø39mm, ref-nr A13050.1, serie-nr 17212, vitt gummiband, original pilotlänk medföljer, reseetui smutsigt, bruksslitage

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108237

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:08:30

Hänge, längd 37mm, Länna, Sporrong år 1984,  925/1000 silver Vikt: 7,4 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108238

125 kr

Silver / Hängen & berlocker Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:09:00

Armband, ledat, längd 17,5cm, bredd 42mm, 900/1000 silver Vikt: 99,6 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108239

2 000 kr

Silver / Armband Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:09:30

Herrur Breitling Superocean Heritage 42, stål/guld, automatisk, Ø42mm, ref-nr UB2010, serie-nr 5087304, datum, blå urtavla och ring, gummilänk (281S 22-20) med viklås (repor), certifikat, manual, tag, box, ytterkartong Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108240

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:10:00

Armband, ledat, längd 19,5cm, bredd 21mm, imporstämplat 830/1000 silver Vikt: 22,4 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108241

450 kr

Silver / Armband Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:10:30

Hänge, defekt ögla, 9K Vikt: 0,5 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108242

250 kr

Guld / Hängen & berlocker Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:11:00

Herrur, Certina, Ø33,6mm, år 1973, manuell, gravyr, 18K med läderband, slitage

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108243

8 800 kr

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2026-02-10 13:11:30