Auktion pågår nu, 37 st utrop

Träffar: 2590   [1] 2 3 ... 130 Nästa »

Skrotguld 18K, vikt 1,02g

Auktionsnummer: SE75.20200224.A421

Aktuellt bud:

350 kr

Budledare: mustafasameer

Skrotguld   Östersund

Stänger: 2020-02-24 19:00:00

Skrotguld 18K, vikt 3,79g

Auktionsnummer: SE75.20200224.A422

Aktuellt bud:

1 200 kr

Budledare: yguld

Skrotguld   Östersund

Stänger: 2020-02-24 19:00:30

Skrotguld 18K, vikt 5,5g

Auktionsnummer: SE75.20200224.A423

Aktuellt bud:

1 700 kr

Budledare: yguld

Skrotguld   Östersund

Stänger: 2020-02-24 19:01:00

Skrotguld 18K, vikt 1,96g

Auktionsnummer: SE75.20200224.A425

Aktuellt bud:

600 kr

Budledare: yguld

Skrotguld   Östersund

Stänger: 2020-02-24 19:02:00

Skrotguld 18K, 5g

Auktionsnummer: SE75.20200224.A426

Aktuellt bud:

1 700 kr

Budledare: yguld

Skrotguld   Östersund

Stänger: 2020-02-24 19:02:30

Skrotguld 18k, 5,24g

Auktionsnummer: SE75.20200224.A427

Aktuellt bud:

1 700 kr

Budledare: mustafasameer

Skrotguld   Östersund

Stänger: 2020-02-24 19:03:00

Hjärtformat hänge i 18K guld, stämplad (K18) (CCC) det är ca 9mm brett, längd 17mm, vikt 0,49g

Auktionsnummer: SE75.20200224.A428

Smycken; berlocker   Östersund

Stänger: 2020-02-24 19:03:30

Hjärtformat hänge i 18K guld, stämplad (18K) det är ca 11mm bred, längd 15,5mm, vikt 0,4g

Auktionsnummer: SE75.20200224.A429

Smycken; berlocker   Östersund

Stänger: 2020-02-24 19:04:00

Hänge med vit sten i 18K guld, stämplad (750) (BEH) ca bredd 6mm, höjd 11,6mm, vikt 0,58g

Auktionsnummer: SE75.20200224.A430

Smycken; berlocker   Östersund

Stänger: 2020-02-24 19:04:30

Skrotguld 18K vikt 2,5g

Auktionsnummer: SE75.20200224.A431

Aktuellt bud:

750 kr

Budledare: yguld

Skrotguld   Östersund

Stänger: 2020-02-24 19:05:00

Skrotguld 18K, vikt 3,6g

Auktionsnummer: SE75.20200224.A436

Aktuellt bud:

1 200 kr

Budledare: mustafasameer

Skrotguld   Östersund

Stänger: 2020-02-24 19:07:30

Ring i 18K guld med 1st diamant 0,20CT, stämplad (SCHALIN) (18K) (kattfot) stl 19,27,diamatens Ø4,3mm  vikt 4,4g, gravyr finns i ring.

Auktionsnummer: SE75.20200224.A437

Smycken; ringar   Östersund

Stänger: 2020-02-24 19:08:00

Halskedja i 18K guld, Singapore, stämplad (GHA) (750) längd 42cm, bredd 2mm, ringlås, vikt 3,32g

Auktionsnummer: SE75.20200224.A438

Smycken; halskedjor   Östersund

Stänger: 2020-02-24 19:08:30

Hjärtformat hänge i 18K guld med vita stenar, stämplad (GHA) (750) bredd 14,2mm, höjd 18mm, vikt 1,81g

Auktionsnummer: SE75.20200224.A439

Smycken; berlocker   Östersund

Stänger: 2020-02-24 19:09:00

Skrotguld 18K, vikt 3,43g

Auktionsnummer: SE75.20200224.A440

Aktuellt bud:

1 100 kr

Budledare: yguld

Skrotguld   Östersund

Stänger: 2020-02-24 19:09:30

Armband i silver. stämplad (GHA) (925) längd 18,5cm, bredd ca4mm,ringlås,  vikt 3,44g

Auktionsnummer: SE75.20200224.A441

Smycken; armband   Östersund

Stänger: 2020-02-24 19:10:00

Armband i 18K guld, X-länk, stämplad (HVF) (kattfot) (18K) (O9) längd 18,5cm, bredd 7,94mm, kistlås med säkerhetsåttor, vikt 12,28g

Auktionsnummer: SE75.20200224.A442

Smycken; armband   Östersund

Stänger: 2020-02-24 19:10:30

Docerat halsband i 18K guld, X-länk, stämplad (18K) (kattfot) längd 45cm, bredd 5,4-6,9mm, ringlås, vikt 12,54g

Auktionsnummer: SE75.20200224.A443

Smycken; halskedjor   Östersund

Stänger: 2020-02-24 19:11:00

Skrotguld 18K, vikt 3,45g

Auktionsnummer: SE75.20200224.A444

Aktuellt bud:

1 100 kr

Budledare: mustafasameer

Skrotguld   Östersund

Stänger: 2020-02-24 19:11:30

Brunkullanring i 18K guld, stämplad (BIB) (18K), stl 20, som bredast ca 15mm, vikt 4,23g, fint skick, Nypris 5900:-

Auktionsnummer: SE75.20200224.A445

Smycken; ringar   Östersund

Stänger: 2020-02-24 19:12:00

[1] 2 3 ... 130 Nästa »