Auktion pågår nu, 449 st utrop

Träffar: 2306   « Föregående 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 116 Nästa »

Ring med röd och vita stenar, stl 16¼, bredd ca 2-16mm, ostämplad. 21K Vikt: 3 g

Auktionsnummer: SE16.20210202.A68232

1 200 kr

Smycken; ringarSkanstull

Stänger: 2021-02-02 13:25:30

Ring med pärla och stenar, stl 17¾, bredd ca 1-16mm, skev, stenar saknas, ostämplad. 21K  Vikt: 2,8 g

Auktionsnummer: SE16.20210202.A68233

1 100 kr

Smycken; ringarSkanstull

Stänger: 2021-02-02 13:26:00

Udda örhänge, ca 25x4mm, skadat. 21K  Vikt: 1,2 g

Auktionsnummer: SE16.20210202.A68234

500 kr

Smycken; örhängenSkanstull

Stänger: 2021-02-02 13:26:30

Ring med vit sten, stl 16, bredd ca 1-5mm, ostämplad. 21K  Vikt: 2,2 g

Auktionsnummer: SE16.20210202.A68235

950 kr

Smycken; ringarSkanstull

Stänger: 2021-02-02 13:27:00

Armband, 17,5-18,5cm, bredd ca 11mm, ostämplat. 21K  Vikt: 4,9 g

Auktionsnummer: SE16.20210202.A68236

2 100 kr

Budledare: durrani Antal bud: 1

Smycken; armbandSkanstull

Stänger: 2021-02-02 13:27:30

Del av smycke med pärlor, ca 11x10mm, ostämplat. 21K  Vikt: 1,9 g

Auktionsnummer: SE16.20210202.A68238

500 kr

Smycken; övrigtSkanstull

Stänger: 2021-02-02 13:28:00

Ett par örhängen med stenar, ca 10mm, bredd ca 2mm. 14K  Vikt: 0,7 g

Auktionsnummer: SE16.20210202.A68240

275 kr

Budledare: hellfors1 Antal bud: 5

Smycken; örhängenSkanstull

Stänger: 2021-02-02 13:29:00

Ett par örhängen med stenar, ca 7mm. minst 8K  Vikt: 0,7 g

Auktionsnummer: SE16.20210202.A68241

225 kr

Budledare: zeljka275 Antal bud: 7

Smycken; örhängenSkanstull

Stänger: 2021-02-02 13:29:30

Armband, Cordell, 20cm, bredd ca 4mm. 10K  Vikt: 2,1 g

Auktionsnummer: SE16.20210202.A68242

400 kr

Budledare: nislija18 Antal bud: 1

Smycken; armbandSkanstull

Stänger: 2021-02-02 13:30:00

Collier, justerbar länk av trådar, integrerat hänge ca 46x40mm, slitna trådar, bruksslitage. 22K bruttovikt 16g

Auktionsnummer: SE16.20210202.A68243

Smycken; halskedjorSkanstull

Stänger: 2021-02-02 13:30:30

Collier med färgade stenar och pärlor, justerbar länk av trådar, integrerat hänge, ca 215x27mm, slitna trådar, stenar saknas, buckla, bruksslitage, ostämplad. minst 21K bruttovikt 42,7g

Auktionsnummer: SE16.20210202.A68244

Smycken; halskedjorSkanstull

Stänger: 2021-02-02 13:31:00

Collier med röda stenar, svarta plastpärlor samt emaljdekor, ca 75cm, bredd ca 5-7mm, integrerat hänge, ca 75x55mm, inget lås. 22K bruttovikt 38,8g

Auktionsnummer: SE16.20210202.A68245

Smycken; halskedjorSkanstull

Stänger: 2021-02-02 13:31:30

Collier, justerbar länk av trådar, integrerat hänge, ca 270x24mm, slitna trådar, skadat, bruksslitage. minst 21K bruttovikt 36,8g

Auktionsnummer: SE16.20210202.A68246

Smycken; halskedjorSkanstull

Stänger: 2021-02-02 13:32:00

Pärlcollier,  ca 44,5cm, bredd 3-29mm, odlade sötvattenpärlor, ca Ø3mm, integrerat hänge med sötvattenpärla och gröna stenar, lås i oädel metall, ostämplat. 21K bruttovikt 14,7g

Auktionsnummer: SE16.20210202.A68247

Smycken; halskedjorSkanstull

Stänger: 2021-02-02 13:32:30

Collier med svarta plastpärlor och slipade kulor samt lås i gulmetall, ca 81cm, bredd 4-5mm, integrerat hänge med emalj, ca 30x42mm. 22K bruttovikt 36,6g

Auktionsnummer: SE16.20210202.A68248

Smycken; halskedjorSkanstull

Stänger: 2021-02-02 13:33:00

Hänge, 18K guld, Diamant 0,003ct, odlad pärla Ø4 mm, längd inkl. ögla 17 mm, bredd 10 mm, fint skick Vikt: 0,6 g

Auktionsnummer: SE74.20210202.A11366

275 kr

Budledare: felicia_gizmo Antal bud: 3

Smycken; berlockerKristianstad

Stänger: 2021-02-02 19:00:00

Örhängen, 18K guld, Diamanter 2 x 0,003ct, odlade pärlor Ø 3 mm, längd 9 mm, bredd 6 mm, fint skick Vikt: 0,6 g

Auktionsnummer: SE74.20210202.A11367

Smycken; örhängenKristianstad

Stänger: 2021-02-02 19:00:30

Halskedja Pansar, 18K guld, Balestra, svensk kontrollstämpel, längd 80,5 cm, bredd 3,3 mm, tjocklek 1,7 mm, massiv modell, fint skick Vikt: 36,3 g

Auktionsnummer: SE74.20210202.A11368

Smycken; halskedjorKristianstad

Stänger: 2021-02-02 19:01:00

Ring, 18K guld, Safir, Diamanter infattade i vitguld 10 st x 0,005ct, Ø20,0 mm, bredd 2 - 7,5 mm, fint skick Vikt: 3,6 g

Auktionsnummer: SE74.20210202.A11369

Smycken; ringarKristianstad

Stänger: 2021-02-02 19:01:30