Träffar: 2224   « Föregående 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 112 Nästa »

Collier, doserad Bismarck, längd 44,5cm, bredd 4,2 - 7,2mm, 18K Vikt: 21,2 g

Auktionsnummer: SE8.20191003.A25001

Aktuellt bud:

7 400 kr

Smycken; halskedjor   Fridhemsplan

Stänger: 2019-10-03 11:25:00

Kedja, längd 51cm, bredd 4,7mm, 18K Vikt: 25,1 g

Auktionsnummer: SE8.20191003.A25002

Aktuellt bud:

8 800 kr

Stänger: 2019-10-03 11:25:30

Ett par örhängen med vita stenar, längd 10,7mm, bredd 4,2mm, gul-/vitguld, 18K Vikt: 2,8 g

Auktionsnummer: SE8.20191003.A25003

Smycken; örhängen   Fridhemsplan

Stänger: 2019-10-03 11:26:00

Ring med 8 diamanter 0,24ctv enligt gravyr, stl 18, bredd 2,2mm, 18K Vikt: 2,4 g

Auktionsnummer: SE8.20191003.A25004

Aktuellt bud:

1 800 kr

Smycken; ringar   Fridhemsplan

Stänger: 2019-10-03 11:26:30

Armband, Pansar, längd ca 18cm, bredd 5,5mm, med säkerhetskedja, 18K Vikt: 13,5 g

Auktionsnummer: SE8.20191003.A25005

Aktuellt bud:

4 800 kr

Smycken; armband   Fridhemsplan

Stänger: 2019-10-03 11:27:00

Mormorsur, 18K, manuell med lite sekundvisare, Ø 37,3mm, innerboett i 18K guld med gravyr, sprickor i urtavlan, repor på glas, bruttovikt: 39,1g

Auktionsnummer: SE8.20191003.A25006

Klockor   Fridhemsplan

Stänger: 2019-10-03 11:27:30

Mormorsur, 14K, manuell med lite sekundvisare, Ø 36,2mm, innerboett i metall med gravyr, monogramgravyr, bruttovikt: 38g

Auktionsnummer: SE8.20191003.A25007

Klockor   Fridhemsplan

Stänger: 2019-10-03 11:28:00

Ring med vita stenar, stl ca17, bredd 3,1 - 4,8mm, 14K Vikt: 4,2 g

Auktionsnummer: SE8.20191003.A25008

Aktuellt bud:

1 100 kr

Smycken; ringar   Fridhemsplan

Stänger: 2019-10-03 11:28:30

Collier, ankarlänk med baguetteslipade diamant, ca 0,02ct,  längd ca 39cm, bredd 1,2mm, 18K Vikt: 3,4 g

Auktionsnummer: SE8.20191003.A25009

Stänger: 2019-10-03 11:29:00

Herrur Omega Constellation "Pie Pan", automat, Chronometer, datum, Ø 34mm, stål/doublé, viss missfärgning på visarna, repor och mindre spricka på glas, läderarmband ej original

Auktionsnummer: SE8.20191003.A25010

Klockor   Fridhemsplan

Stänger: 2019-10-03 11:29:30

Damur, Cartier, Tank, quartz, förgyllt silver, mått ca 30 x 23,5mm, referensnummer: 681006, serienummer: 57681, förgyllning sliten, repor på glas, läderband slitet, batteribyte krävs samt service behov, med kudde samt fodral

Auktionsnummer: SE8.20191003.A25011

Klockor   Fridhemsplan

Stänger: 2019-10-03 11:30:00

Damur, Seiko, stål/doublé, manuell, datum, serienummer: 550461, repor, slitage, armband stelt/flex, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE8.20191003.A25012

Klockor   Fridhemsplan

Stänger: 2019-10-03 11:30:30

Armband, Finland, längd ca 19cm, bredd ca47mm, med säkerhetskedja, brons, Vikt: 75,8 g

Auktionsnummer: SE8.20191003.A25013

Aktuellt bud:

300 kr

Budledare: simris19

Smycken; armband   Fridhemsplan

Stänger: 2019-10-03 11:31:00

Armband med granater, längd 18cm, bredd 15,3 - 29mm, en granat saknas/skadad, metall

Auktionsnummer: SE8.20191003.A25014

Aktuellt bud:

700 kr

Budledare: camilla68

Smycken; armband   Fridhemsplan

Stänger: 2019-10-03 11:31:30

Väska, Christian Dior, vintage, mått ca 13 x 19 x 4cm, axelrem i metall, doublé, slitage, fläckar invändigt

Auktionsnummer: SE8.20191003.A25015

Övrigt   Fridhemsplan

Stänger: 2019-10-03 11:32:00

Väska, Christian Dior, vintage, mått ca 15 x 22 x 3cm, slitage, axelrem i metall, doublé

Auktionsnummer: SE8.20191003.A25016

Aktuellt bud:

350 kr

Budledare: zeljka275

Övrigt   Fridhemsplan

Stänger: 2019-10-03 11:32:30

Objektiv, Nikon Nikkor, AF-S DX 10-24mm, f/3,5-4,5 G ED, serienummer: 2022608, med motljusskydd, i kartong

Auktionsnummer: SE8.20191003.A25017

Fotoutrustning   Fridhemsplan

Stänger: 2019-10-03 11:33:00

Armband, flerradigt, innermått ca 18,7cm, bredd ca 33,5mm, gulguld/vitguld, 18K Vikt: 29,6 g

Auktionsnummer: SE8.20191003.A25018

Smycken; armband   Fridhemsplan

Stänger: 2019-10-03 11:33:30

Armring med dekor, innermått ca 18,5cm, bredd 19,7mm, 18K Vikt: 19,3 g

Auktionsnummer: SE8.20191003.A25019

Aktuellt bud:

6 800 kr

Smycken; armband   Fridhemsplan

Stänger: 2019-10-03 11:34:00

Kedja, Kejsar, längd 53,5cm, bredd 6,5mm, slitet lås, 18K Vikt: 153,3 g

Auktionsnummer: SE8.20191003.A25021

Aktuellt bud:

52 000 kr

Stänger: 2019-10-03 11:34:30