RutorLista

Pris

Min
Max

Varutyp

Kontor

Sortering

Visa

Träffar: 2280   « Föregående 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 114 Nästa »

Sträng med odlade färgade sötvattenpärlor, ej trädd, lås saknas, längd ca 40cm, Ø ca 12mm

Auktionsnummer: SE1.20190529.A30796

Övrigt
Östermalm
Auktionen stänger: 2019-05-29 19:35:00
Övrigt - Östermalm
Aktuellt bud: 25 kr

Budledare: catsarecool
Sträng med odlade färgade sötvattenpärlor, ej trädd, lås saknas, längd ca 40cm, Ø ca 14mm

Auktionsnummer: SE1.20190529.A30797

Övrigt
Östermalm
Auktionen stänger: 2019-05-29 19:35:30
Övrigt - Östermalm
Aktuellt bud: 25 kr

Budledare: catsarecool
Collier med odlade färgade sötvattenpärlor, lås i metall, längd ca 37cm, Ø 15mm

Auktionsnummer: SE1.20190529.A30798

Övrigt
Östermalm
Auktionen stänger: 2019-05-29 19:36:00
Övrigt - Östermalm
Aktuellt bud: 25 kr

Budledare: catsarecool
Bolasmycke i silver, ej stämplad, Ø 20mm, vikt: 10,3gram

Auktionsnummer: SE1.20190529.A30799

Silverföremål
Östermalm
Auktionen stänger: 2019-05-29 19:36:30
Silverföremål - Östermalm
Aktuellt bud: 200 kr

Ring, Pomellato, "Nudo", med blå checkerslipad topas (London blue) liten repa, stl: 16¼, snr: P120005936, originalask samt ytterkartong, 18K guld, 9,8gr
Smycken; ringar - Östermalm
Aktuellt bud: 6 500 kr

Tavla, Madeleine Pyk, slussen, signerad och numrerad, HC 23/30, ca 69x46cm Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.
Konst/konsthantverk - Östermalm
Aktuellt bud: 1 000 kr

Ett par örhängen Bvlgari, "Bvlgari Bvlgari", med briljantslipade diamanter totalt ca 0,42ctv, kvalitet ca TW(G)/VS, stift något buckliga, Ø 13mm, i originalask, 18K vitguld, vikt 6,8gram
Smycken; örhängen - Östermalm
Aktuellt bud: 15 000 kr

Collier, Bvlgari "B-zero1", med röd läderrem, slitage, missfärgad, längd 40cm, 18K vitguld, i etui samt originalkartong, bruttovikt 19,4 gram
Smycken; halskedjor - Östermalm
Aktuellt bud: 4 500 kr

Budledare: avicii
Brosch med korall, opaler samt emalj, mått 36 x 30 mm, personlig gravyr på baksida, utländska stämplar, 18K guld, bruttovikt 12,4 gram
Smycken; broscher - Östermalm
Aktuellt bud: 3 000 kr

Ring med briljantslipade diamanter, totalt ca 0,45ct, miittsten ca 0,35ct, kvalitet ca TW(F-G)/VS, stl: 17, 18K guld/vitguld/roséguld, vikt 3,8 gram
Smycken; ringar - Östermalm
Aktuellt bud: 4 000 kr

Budledare: Anna77
Scarf Hermés, "Traineaux et Glipsades", fläckar, designad av Francoise De La Perriere, ca 90x90cm, med box slitage

Auktionsnummer: SE1.20190529.A30809

Övrigt
Östermalm
Auktionen stänger: 2019-05-29 19:40:30
Övrigt - Östermalm
Aktuellt bud: 800 kr

Budledare: Anna77
Scarf designad av Vittorio Accornero för Gucci, ca 88x88cm

Auktionsnummer: SE1.20190529.A30810

Övrigt
Östermalm
Auktionen stänger: 2019-05-29 19:41:00
Övrigt - Östermalm
Aktuellt bud: 800 kr

Auktionsnummer: SE1.20190529.A30811

Övrigt
Östermalm
Auktionen stänger: 2019-05-29 19:41:30
Övrigt - Östermalm
Aktuellt bud: 800 kr

Budledare: hecle
Clutch Gucci nr: # 190242 467891, längd ca 20cm

Auktionsnummer: SE1.20190529.A30812

Övrigt
Östermalm
Auktionen stänger: 2019-05-29 19:42:00
Övrigt - Östermalm
Aktuellt bud: 600 kr

Brosch med ljusblå safir, samt färglösa safirer, nagg/skador, längd 58mm, 14K guld, bruttovikt vikt 4.0gram

Auktionsnummer: SE1.20190529.A30813

Smycken; broscher
Östermalm
Auktionen stänger: 2019-05-29 19:42:30
Smycken; broscher - Östermalm
Aktuellt bud: 900 kr

Aftonväska Gucci, Flora, stenar saknas, nr: #138664 002214, längd ca 18cm

Auktionsnummer: SE1.20190529.A30814

Övrigt
Östermalm
Auktionen stänger: 2019-05-29 19:43:00
Övrigt - Östermalm
Aktuellt bud: 800 kr

Armband med ljusblå safir, samt färglösa safirer, flertalet nagg/skador, längd 15cm, ostämplad, 14K guld, bruttovikt vikt 7,7gram
Smycken; armband - Östermalm
Aktuellt bud: 1 800 kr

Herrur Seiko Sapphire 100M, stål, 5D1237, Ø 41mm

Auktionsnummer: SE1.20190529.A30816

Klockor
Östermalm
Auktionen stänger: 2019-05-29 19:44:00
Klockor - Östermalm
Aktuellt bud: 150 kr

Budledare: Cellini
Brosch, Jugend, med rosenslipade diamanter, två delar saknas, trög låsanordning, längd 40mm, höjd, 34mm, franska stämplar, platina & 18K guld, vikt 6,4gram
Smycken; broscher - Östermalm
Aktuellt bud: 2 500 kr

  1. Här loggar du in!

    pantbanken.se har fått nytt utseende.
    Här loggar du in till våra olika tjänster.

SwedishSwedish FinnishFinnish
EnglishEnglish FarsiFarsi
FrenchFrench ArabicArabic
SpanishSpanish ThaiThai