Stigbert: brosch & skruvörhängen i silver. Broschen är Ø 34 mm. Örhängena är 11 x 9 mm. Stämplade HE (Engelbert), Stockholms stadsstämpel, kattfot, S, C9, Stigbert STERLING SWEDEN. De väger 12,13g tillsammans.
Auktnr | SE73.20180621.A500 |
Varukategori | Silver / Broscher |
Utropspris | 100 kr |
Aktuellt bud | 300 kr |
Stänger | 2018-06-21 19:03:30 |