Stigbert: brosch & skruvörhängen i silver. Broschen är Ø 34 mm. Örhängena är 11 x 9 mm. Stämplade HE (Engelbert), Stockholms stadsstämpel, kattfot, S, C9, Stigbert STERLING SWEDEN. De väger 12,13g tillsammans.

Såld
300 kr

(lmj87)

Auktnr SE73.20180621.A500
Varutyp Smycken; broscher
Utropspris 100 kr
Aktuellt bud 300 kr
Stänger 2018-06-21 19:03:30