Stigbert: berlock i silver från 1961. Stämplad RUNE (Runes Konsthantverk), K (Kalmar), kattfot, S, L9 och Stigbert. Den är 37 mm lång inkl. ögla och väger 5,66g.
Auktnr | SE73.20180621.A502 |
Varukategori | Silver / Hängen & berlocker |
Utropspris | 50 kr |
Aktuellt bud | 50 kr |
Stänger | 2018-06-21 19:04:30 |
15/6 13:31:04 | lmj87 | 50 kr |