Klackring i 18K guld med en brun sten (repor). Den är 3,2 - 14 mm bred, är i storlek 21 och väger 4,89g. Gravyr. Oläsliga stämplar.
Auktnr | SE73.20200625.A5457 |
Utropspris | 1 100 kr |
Aktuellt bud | 1 300 kr |
Stänger | 2020-06-25 19:09:30 |