Klackring i 18K guld med en brun sten (repor). Den är 3,2 - 14 mm bred, är i storlek 21 och väger 4,89g. Gravyr. Oläsliga stämplar.

Såld
1 300 kr

(yguld)

Auktnr SE73.20200625.A5457
Varutyp Smycken; ringar
Utropspris 1100 kr
Aktuellt bud 1300 kr
Stänger 2020-06-25 19:09:30