Ring i 18K guld med en diamant 0,005ct. Den är 2,1 - 6 mm bred, är i storlek 17 och väger 1,42g. Liten ojämnhet på skenan. Stämplad 18K & kattfot

Såld
500 kr

(selling)

2020-06-25 19:13:00

Auktnr SE73.20200625.A5465
Varutyp Smycken; ringar
Utropspris 500 kr
Aktuellt bud 500 kr
Stänger 2020-06-25 19:13:00

18/6 19:45:54 selling 500 kr