Ring i 18K guld med en diamant 0,005ct. Den är 2,1 - 6 mm bred, är i storlek 17 och väger 1,42g. Liten ojämnhet på skenan. Stämplad 18K & kattfot
Auktnr | SE73.20200625.A5465 |
Utropspris | 500 kr |
Aktuellt bud | 500 kr |
Stänger | 2020-06-25 19:13:00 |
18/6 19:45:54 | selling | 500 kr |