Ring i 18K guld med en diamant 0,005ct. Den är 1,9 - 6 mm bred, är i storlek 15 och väger 1,36g. Liten ojämnhet på skenan. Stämplad 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20200625.A5466 |
Utropspris | 450 kr |
Aktuellt bud | 450 kr |
Stänger | 2020-06-25 19:13:30 |
19/6 12:53:12 | yguld | 450 kr |