Ring i 18K guld med en diamant 0,005ct. Den är 1,9 - 6 mm bred, är i storlek 15 och väger 1,36g. Liten ojämnhet på skenan. Stämplad 18K & kattfot.

Såld
450 kr

(yguld)

2020-06-25 19:13:30

Auktnr SE73.20200625.A5466
Utropspris 450 kr
Aktuellt bud 450 kr
Stänger 2020-06-25 19:13:30

19/6 12:53:12 yguld 450 kr