Caméberlock i 18K guld. Den är 21 mm lång inkl. ögla och väger 1,06g. Stämplad 18K & kattfot

Såld
300 kr

(tusse24)

Auktnr SE73.20200625.A5468
Varutyp Smycken; berlocker
Utropspris 250 kr
Aktuellt bud 300 kr
Stänger 2020-06-25 19:14:30