Caméberlock i 18K guld. Den är 21 mm lång inkl. ögla och väger 1,06g. Stämplad 18K & kattfot
Auktnr | SE73.20200625.A5468 |
Varukategori | Guld / Hängen & berlocker |
Utropspris | 250 kr |
Aktuellt bud | 300 kr |
Stänger | 2020-06-25 19:14:30 |