Caméring i 18K guld. Den är 1,4 - 10,8 mm bred, är i storlek 15 och väger 1,03g. Stämplad 18K & kattfot

Såld
325 kr

(barbara71)

Auktnr SE73.20200625.A5469
Utropspris 250 kr
Aktuellt bud 325 kr
Stänger 2020-06-25 19:15:00