Caméring i 18K guld. Den är 1,4 - 10,8 mm bred, är i storlek 15 och väger 1,03g. Stämplad 18K & kattfot
Auktnr | SE73.20200625.A5469 |
Utropspris | 250 kr |
Aktuellt bud | 325 kr |
Stänger | 2020-06-25 19:15:00 |