Ring i 18K guld med en cubic zirconia. Den är 3 - 6,2 mm bred, är i storlek 18 och väger 4,13g. Stämplad 750 & kattfot. Gravyr.

Såld
1 300 kr

(yguld)

2020-07-09 19:18:30

Auktnr SE73.20200709.A5543
Varutyp Smycken; ringar
Utropspris 1300 kr
Aktuellt bud 1300 kr
Stänger 2020-07-09 19:18:30

2/7 16:20:02 yguld 1300 kr