Ring i 18K guld med tre rosaröda stenar; från 1996. Den är 2,35 - 10 mm bred, är i storlek 18,75 och väger 3,04g. Stämplad 18K & kattfot. Oläslig tillverkarstämpel.
Auktnr | SE73.20200709.A5544 |
Utropspris | 1 200 kr |
Stänger | 2020-07-09 19:19:00 |
9/7 19:19 | ABV1866 | 1 200 kr |