Ring i 18K guld med tre rosaröda stenar; från 1996. Den är 2,35 - 10 mm bred, är i storlek 18,75 och väger 3,04g. Stämplad 18K & kattfot. Oläslig tillverkarstämpel.

Såld
1 200 kr

2020-07-09 19:19:00

Auktnr SE73.20200709.A5544
Utropspris 1 200 kr
Stänger 2020-07-09 19:19:00

9/7 19:19 ABV1866 1 200 kr