Ring i 18K guld med fyra cubic zirconia. Den är 1,6 - 8,7 mm bred, är i storlek 18,25 och väger 1,7g. Stämplad APJ, 750 & kattfot.

Såld
700 kr

(maybe_me)

2020-07-09 19:19:30

Auktnr SE73.20200709.A5545
Varutyp Smycken; ringar
Utropspris 700 kr
Aktuellt bud 700 kr
Stänger 2020-07-09 19:19:30

3/7 13:24:53 maybe_me 700 kr