Ring i 18K guld med fyra cubic zirconia. Den är 1,6 - 8,7 mm bred, är i storlek 18,25 och väger 1,7g. Stämplad APJ, 750 & kattfot.
Auktnr | SE73.20200709.A5545 |
Utropspris | 700 kr |
Aktuellt bud | 700 kr |
Stänger | 2020-07-09 19:19:30 |
3/7 13:24:53 | maybe_me | 700 kr |