Vas Orrefors Sofiero, av Gunnar Syrén, höjd 16 cm, bredd 16x12 cm, signerad, mindre repa i botten, ett kantnagg. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE61.20200731.A12165 |
Kontor | Eskilstuna |
Utropspris | 200 kr |
Aktuellt bud | 250 kr |
Stänger | 2020-07-31 11:18:00 |