Vas Orrefors Sofiero, av Gunnar Syrén, höjd 16 cm, bredd 16x12 cm, signerad, mindre repa i botten, ett kantnagg. Skickas med postpaket.

Såld
250 kr

(fzberg)

Auktnr SE61.20200731.A12165
Varutyp Glas/porslin
Kontor Eskilstuna
Utropspris 200 kr
Aktuellt bud 250 kr
Stänger 2020-07-31 11:18:00