Ring i 18K guld med en 9 mm´s mjölkvit sten. Den är 4 - 14,7 mm bred, är i storlek 19,25 och väger 4,13g. Tillverkad 1952 av Stigbert för Heribert Engelbert i Stockholm. Stämplad Stigbert & kattfot.

Såld
1 800 kr

(byronbay55)

Auktnr SE73.20200813.A5560
Utropspris 1 600 kr
Aktuellt bud 1 800 kr
Stänger 2020-08-13 19:00:30