Bismarkcollier i 18K guld. Den är 46 cm lång, 3,4 - 6,3 mm bred och väger 8,8g. Springring. Stämplad BEF (Nordiska Guldvaru-Aktiebolaget), Stockholms stadsstämpel, kattfot, 18K & O9 (=1964).

Såld
3 100 kr

2021-02-18 19:16:30

Auktnr SE73.20210218.A7124
Varutyp Smycken; halskedjor
Utropspris 3 100 kr
Stänger 2021-02-18 19:16:30

18/2 19:16 - 3100 kr