Bismarkcollier i 18K guld. Den är 46 cm lång, 3,4 - 6,3 mm bred och väger 8,8g. Springring. Stämplad BEF (Nordiska Guldvaru-Aktiebolaget), Stockholms stadsstämpel, kattfot, 18K & O9 (=1964).
Auktnr | SE73.20210218.A7124 |
Utropspris | 3 100 kr |
Stänger | 2021-02-18 19:16:30 |
18/2 19:16 | ABV1866 | 3 100 kr |