Stavarmband i 18K guld med 4,4 mm´s odlade pärlor. Det är 17,5 cm långt, stavarna är 0,8 mm breda och det väger 2,7g. Springring. Svenska stämplar & kattfot.

Såld
1 000 kr

(hanar123)

Auktnr SE73.20210218.A7127
Varukategori Guld / Armband
Utropspris 800 kr
Aktuellt bud 1 000 kr
Stänger 2021-02-18 19:18:00