Stavarmband i 18K guld med 4,4 mm´s odlade pärlor. Det är 17,5 cm långt, stavarna är 0,8 mm breda och det väger 2,7g. Springring. Svenska stämplar & kattfot.
Auktnr | SE73.20210218.A7127 |
Utropspris | 800 kr |
Aktuellt bud | 1 000 kr |
Stänger | 2021-02-18 19:18:00 |