Berlock i silver av Theresia Hvorslev med en 70 cm lång, rodierad kedja. Berlocken är 22 x 23,5 mm och är stämplad MEMA, L, P10 (1989), kattfot, S, 925S, SWEDEN & Theresia. De väger 14,5g tillsammans.
Auktnr | SE73.20210218.A7134 |
Varukategori | Silver / Hängen & berlocker |
Utropspris | 100 kr |
Aktuellt bud | 900 kr |
Stänger | 2021-02-18 19:21:30 |