Berlock i silver av Theresia Hvorslev med en 70 cm lång, rodierad kedja. Berlocken är 22 x 23,5 mm och är stämplad MEMA, L, P10 (1989), kattfot, S, 925S, SWEDEN & Theresia. De väger 14,5g tillsammans.

Såld
900 kr

(ante85)

Auktnr SE73.20210218.A7134
Varutyp Smycken; berlocker
Utropspris 100 kr
Aktuellt bud 900 kr
Stänger 2021-02-18 19:21:30