Snygg berlock i 18K guld med en vit sten. Den är 25,5 mm lång inkl. ögla och väger 1,6g. Stämplad ABD, Falköping, 18K, otydlig årsstämpel & kattfot.

Såld
500 kr

(wfr65)

2021-04-29 19:18:30

Auktnr SE73.20210429.A7824
Varutyp Smycken; berlocker
Utropspris 500 kr
Aktuellt bud 500 kr
Stänger 2021-04-29 19:18:30

22/4 16:07:43 wfr65 500 kr