Ring i 18K guld med en cabochonslipad lila sten. Den är 2,6 - 10,1 mm bred, är i storlek 17 och väger 1,6g. Stämplad BEH (Bengt Hallberg Guldsmeds AB), 18K, kattfot & M9 (1962).

Såld
700 kr

(azharsharrad)

Auktnr SE73.20210429.A7829
Utropspris 550 kr
Aktuellt bud 700 kr
Stänger 2021-04-29 19:21:00