Set i förgyllt silver med granater och småpärlor. Berlocken är Ø 11 mm exkl. ögla. En 45 cm lång veneziakedja medföljer (lite stel, 925/1000). Ringen är i storlek 16,25 och är 2 - 9,5 mm bred. Örhängena är Ø 9,4 mm. En snurrebuss saknas, men en ny i plast medföljer. Stämplade 835. De väger 8,9g tillsammans.
Auktnr | SE73.20210429.A7832 |
Varukategori | Silver / Övriga smycken |
Utropspris | 100 kr |
Aktuellt bud | 325 kr |
Stänger | 2021-04-29 19:22:30 |