Set i förgyllt silver med granater och småpärlor. Berlocken är Ø 11 mm exkl. ögla. En 45 cm lång veneziakedja medföljer (lite stel, 925/1000). Ringen är i storlek 16,25 och är 2 - 9,5 mm bred. Örhängena är Ø 9,4 mm. En snurrebuss saknas, men en ny i plast medföljer. Stämplade 835. De väger 8,9g tillsammans.

Såld
325 kr

(smaugs)

Auktnr SE73.20210429.A7832
Varutyp Smycken; set
Utropspris 100 kr
Aktuellt bud 325 kr
Stänger 2021-04-29 19:22:30