Veneziakedja i 18K guld. Den är 47 cm lång, 1,7 mm bred och väger 11,1g. Springring. Stämplad IPO, 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20210916.A8680 |
Utropspris | 3 800 kr |
Stänger | 2021-09-16 19:11:30 |
16/9 19:11 | ABV1866 | 3 800 kr |