Veneziakedja i 18K guld. Den är 47 cm lång, 1,7 mm bred och väger 11,1g. Springring. Stämplad IPO, 18K & kattfot.

Såld
3 800 kr

2021-09-16 19:11:30

Auktnr SE73.20210916.A8680
Varutyp Smycken; halskedjor
Utropspris 3 800 kr
Stänger 2021-09-16 19:11:30

16/9 19:11 - 3800 kr