Armband i 18K guld. Det är 18 cm långt, 3,2 mm brett och väger 2,0g. Springring. Stämplat GFAB (Guldfynd), 750 & kattfot.

Såld
1 800 kr

(sol17)

Auktnr SE73.20210916.A8682
Varukategori Guld / Armband
Utropspris 800 kr
Aktuellt bud 1 800 kr
Stänger 2021-09-16 19:12:30