Armband i 18K guld. Det är 18 cm långt, 3,2 mm brett och väger 2,0g. Springring. Stämplat GFAB (Guldfynd), 750 & kattfot.
Auktnr | SE73.20210916.A8682 |
Utropspris | 800 kr |
Aktuellt bud | 1 800 kr |
Stänger | 2021-09-16 19:12:30 |