Ring i 18K guld med en briljant 0,08ct. Den är 1,7 - 4,8 mm bred, är i storlek 16,5 och väger 2,0g. Stämplad GFAB (Guldfynd), kattfot, 18K & Q10 (1990). Stenstorleken ingraverad.
Auktnr | SE73.20210916.A8684 |
Utropspris | 1 000 kr |
Aktuellt bud | 1 100 kr |
Stänger | 2021-09-16 19:13:30 |
16/9 19:11:09 | frknut | 1100 kr |
9/9 18:06:35 | flopitza | 1000 kr |