Ring i 18K guld med en briljant 0,08ct. Den är 1,7 - 4,8 mm bred, är i storlek 16,5 och väger 2,0g. Stämplad GFAB (Guldfynd), kattfot, 18K & Q10 (1990). Stenstorleken ingraverad.

Såld
1 100 kr

(frknut)

Auktnr SE73.20210916.A8684
Varutyp Smycken; ringar
Utropspris 1 000 kr
Aktuellt bud 1 100 kr
Stänger 2021-09-16 19:13:30