Skruvörhängen i 18K guld med odlade pärlor. De är 13 mm långa och väger 2,6g. Stämplade JP, 18K, kattfot & B9 (1952).

Såld
700 kr

(milpe)

Auktnr SE73.20210916.A8695
Varukategori Guld / Örhängen
Utropspris 300 kr
Aktuellt bud 700 kr
Stänger 2021-09-16 19:19:17