Skruvörhängen i 18K guld med odlade pärlor. De är 13 mm långa och väger 2,6g. Stämplade JP, 18K, kattfot & B9 (1952).
Auktnr | SE73.20210916.A8695 |
Varukategori | Guld / Örhängen |
Utropspris | 300 kr |
Aktuellt bud | 700 kr |
Stänger | 2021-09-16 19:19:17 |