Ring i 18K guld med en röd sten (smånagg). Den är 2,7 - 11,2 mm bred, är i storlek 17,5 och väger 3,4g. Tillverkad 1953 på Kjellins i Umeå. Kattfot. Gravyr.
Auktnr | SE73.20211014.A8949 |
Utropspris | 800 kr |
Aktuellt bud | 800 kr |
Stänger | 2021-10-14 19:07:30 |
7/10 16:53:04 | yguld | 800 kr |