Ring i 18K guld med en röd sten (smånagg). Den är 2,7 - 11,2 mm bred, är i storlek 17,5 och väger 3,4g. Tillverkad 1953 på Kjellins i Umeå. Kattfot. Gravyr.

Såld
800 kr

(yguld)

2021-10-14 19:07:30

Auktnr SE73.20211014.A8949
Varutyp Smycken; ringar
Utropspris 800 kr
Aktuellt bud 800 kr
Stänger 2021-10-14 19:07:30

7/10 16:53:04 yguld 800 kr