Ring i 18K guld med en diamant 0,005ct; fattad i vitt guld. Den är 1,9 - 4,7 mm bred, är i storlek 18,5 och väger 1,3g. Stämplad CCC, 18K & kattfot.

Såld
500 kr

2021-10-14 19:15:00

Auktnr SE73.20211014.A8964
Varutyp Smycken; ringar
Utropspris 500 kr
Stänger 2021-10-14 19:15:00

14/10 19:15 - 500 kr