Gåvor till studenten.

Hos oss hittar du presenterna du inte hittar någon annanstans.

Chippendale i äkta silver (830/1000): 12 bordsskedar (180 mm), 12 bordsgafflar (178 mm) & 12 bordsknivar med rostfri blad (205 mm). GAB från 1981. Bruksskick- repor. Totalt 869g i skedar & gafflar + knivarna 785g bto = 1654g BTO.

Såld
5 000 kr

(gbglass)

Auktnr SE73.20220113.A9482
Varukategori Silver / Bestick
Utropspris 4 800 kr
Aktuellt bud 5 000 kr
Stänger 2022-01-13 19:29:40