Herrur Longines Conquest Ti V.H.P. Quartz i titan. Boett Ø 35 mm. Ref. 26230480 / 4026. Innermått 16,5 cm + medföljande extralänkar 38mm. Safirglas med repor vid 11:an. Nött förgyllning. Nån märklighet med visarna när man ska ställa den- behöver justeras? Originalask med kartong. Bruttovikt 293g.
Auktnr | SE73.20220623.A11307 |
Utropspris | 750 kr |
Aktuellt bud | 1 300 kr |
Stänger | 2022-06-23 19:37:00 |