Herrur Longines Conquest Ti V.H.P. Quartz i titan. Boett Ø 35 mm. Ref. 26230480 / 4026. Innermått 16,5 cm + medföljande extralänkar 38mm. Safirglas med repor vid 11:an. Nött förgyllning. Nån märklighet med visarna när man ska ställa den- behöver justeras? Originalask med kartong. Bruttovikt 293g.

Såld
1 300 kr

(bamfrity)

Auktnr SE73.20220623.A11307
Varutyp Klockor
Utropspris 750 kr
Aktuellt bud 1 300 kr
Stänger 2022-06-23 19:37:00