Tornedal i silver (830/1000): fem dessertskedar (152 mm). MEMA från 1960-70-talen. Kattfot. De väger 128,8g tillsammans. Bruksskick.

Såld
600 kr

(7sof7)

2022-06-23 19:39:00

Auktnr SE73.20220623.A11311
Varukategori Silver / Bestick
Utropspris 600 kr
Aktuellt bud 600 kr
Stänger 2022-06-23 19:39:00

17/6 22:57:08 7sof7 600 kr