Tornedal i silver (830/1000): fem dessertskedar (152 mm). MEMA från 1960-70-talen. Kattfot. De väger 128,8g tillsammans. Bruksskick.
Auktnr | SE73.20220623.A11311 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 600 kr |
Aktuellt bud | 600 kr |
Stänger | 2022-06-23 19:39:00 |
17/6 22:57:08 | 7sof7 | 600 kr |