Cool ring i silver med en stor onyx (mikrorepor). Mittmotivet är Ø 24,4 mm. Den har ställbar storlek- nu c:a 18 (lite ojämn skena) och väger 13,6g. Stämplad DESIGN KE Palmberg // ALTON, Falköpings stadsstämpel, kattfot, S, A10 (1975), STERLING 925.
Auktnr | SE73.20220623.A11317 |
Varukategori | Silver / Ringar |
Utropspris | 150 kr |
Aktuellt bud | 1 700 kr |
Stänger | 2022-06-23 19:42:29 |