Cool ring i silver med en stor onyx (mikrorepor). Mittmotivet är Ø 24,4 mm. Den har ställbar storlek- nu c:a 18 (lite ojämn skena) och väger 13,6g. Stämplad DESIGN KE Palmberg // ALTON, Falköpings stadsstämpel, kattfot, S, A10 (1975), STERLING 925.

Såld
1 700 kr

(marsvin)

Auktnr SE73.20220623.A11317
Varutyp Smycken; ringar
Utropspris 150 kr
Aktuellt bud 1 700 kr
Stänger 2022-06-23 19:42:29