Ring i silver med en oval hematit (smårepor). Mittmotivet är 26 x 19,2 mm. Öppen skena- nu i storlek c:a 19. Den väger 16,7g. Stämplad 925.

Såld
150 kr

(minnis65)

Auktnr SE73.20220623.A11318
Varukategori Silver / Ringar
Utropspris 75 kr
Aktuellt bud 150 kr
Stänger 2022-06-23 19:42:30