Ring i silver med en oval hematit (smårepor). Mittmotivet är 26 x 19,2 mm. Öppen skena- nu i storlek c:a 19. Den väger 16,7g. Stämplad 925.
Auktnr | SE73.20220623.A11318 |
Varukategori | Silver / Ringar |
Utropspris | 75 kr |
Aktuellt bud | 150 kr |
Stänger | 2022-06-23 19:42:30 |