Tavla, Tage Nilsson Limhamn, olja på pannå, signerad TN, motiv landsbygd med gårdshus, bildmått 53x28cm, ram 72x47cm. Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE4.20240508.R486864 |
Utropspris | 75 kr |
Aktuellt bud | 75 kr |
Stänger | 2024-05-08 11:03:30 |
Provision | 11 kr |
Frakt | 299 kr |
5/5 13:29:43 | fors48 | 75 kr |