Collier Österrike-Ungern, förgyllt silver med emalj, slitage, pärlor & smaragder, längd ca 52cm, svensk importstämpel, 830/1000 silver Vikt: 34,6 g
Auktnr | SE1.20240522.A57051 |
Varukategori | Silver / Kedjor & collier |
Utropspris | 1 300 kr |
Aktuellt bud | 1 900 kr |
Stänger | 2024-05-22 20:13:00 |
Provision | 285 kr |
Frakt | 129 kr |