Herrur Sjöö Sandström UTC ORC (Ocean Race Chronograph), snr 2875, Ø40mm, quartz, safirglas, stål/titan, kort armlänk: totalt innermått ca 17cm, slitage, repor, inga tillbehör.
Auktnr | SE1.20240522.A57056 |
Utropspris | 5 000 kr |
Aktuellt bud | 5 200 kr |
Stänger | 2024-05-22 20:15:30 |
Provision | 780 kr |
Frakt | 129 kr |
22/5 20:14:03 | korvkiosken1 | 5200 kr |
16/5 12:22:33 | peppe65 | 5000 kr |