Kamera, Rollei 35 gold, med tessar 3,5/40, guldpläterad, Jubileumsutgåva 1970-71, Tyskland, ej numrerad, mjukt fodral, smärre slitage, någon fläck utvändigt.
Auktnr | SE1.20240522.A57108 |
Varukategori | Foto & elektronik |
Utropspris | 2 800 kr |
Aktuellt bud | 4 800 kr |
Stänger | 2024-05-22 20:39:00 |
Provision | 720 kr |
Frakt | 129 kr |